Acı Aşk'ın yayın tarihi belli oldu!

Acı Aşk'ın yayın tarihi belli oldu!
Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, Show Tv'de yayınlanacak ''Acı Aşk'' dizisinin yayınlanma tarihi belli oldu.

Senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un yer alıyor.

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

Başrollerini; Seçkin Özdemir, Selin Şekerci ve Sezgi Sena Akay'ın paylaştığı dizinin kadrosunda; Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan gibi isimler bulunuyor.

Show Tv'nin haftalık yayın akışına göre Acı Aşk, 20 Aralık Pazar günü saat: 20:00'de izleyicisiyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER