“Gelin Evi”’nde ilk haftanın birincisi belli oldu!

“Gelin Evi”’nde ilk haftanın birincisi belli oldu!
Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde ilk haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin ilk final gününün ev sahibi Nurdan Hanım oldu. Nurdan'ın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.
 
“Gelin Evi”nde bu hafta; 28 yaşındaki Nuran Aytekin, 20 yaşındaki Dilek Yücel, 29 yaşındaki Leila Vereta, 33 yaşındaki Filiz Ağan ve 21 yaşındaki Nurdan Ay yarıştı.
 
ELEŞTİRDİĞİ HER ŞEYİ KENDİSİ YAPTI!
 
Yarışma süresince yaptığı eleştiriler ve sivri çıkışıyla tanınan “Nurdan”, diğer yarışmacılar karşısında zor anlar yaşadı. Eve giren yarışmacılar, özellikle Nurdan tarafından eleştirildikleri şeylere dikkat ettiler. Ev temizliğinden yiyecek ikramına kadar her şeye dikkat eden yarışmacılar Nurdan’ın evini didik didik etti. Arkadaşlarının eleştirilerine sert cevaplar veren Nurdan, ortamın iyice gerilmesine sebep oldu.
 
YEMEKLERİ YEMEDİLER!
 
Nurdan’ın diğer yarışmacılar için hazırladığı sofra da eleştiri yağmuruna tutuldu. Daha önce misafirler için hazır yemek alınmasının doğru olmadığını söyleyen Nurdan, misafirlere ikram ettiği şeylerin hazır alınmış olduğunu söyleyince herkesi şaşırttı. Nurdan’ın bu tutumu yüzünden diğer yarışmacılar ikramları yemeyi reddetti.
 
HAFTANIN BİRİNCİSİ: DİLEK!
 
Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Dilek, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 23 puan alan Dilek, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.
 
İşte Gelin Evi’nde ilk haftanın birincisinin belli olduğu o anlar! 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER