Big Brother Türkiye evine bu hafta kim veda edecek?

Big Brother Türkiye evine bu hafta kim veda edecek?

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde 2. haftanın eleme heyecanı yaşanacak.

EV HALKI SEÇTİ, HALK OYLADI

Hafta içinde, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda 2. haftanın eleme listesi oluştu. Buna göre evden gitmesi en çok istenen üç isim; Gökçen, Onur ve Gülşen olurken, dördüncü isim için, Yasin ve Oktay’a eşit sayıda oy çıktı.

Bunun üzerine Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Sinan’a verdi. Sinan tercihini, daha çok seveni olduğu, bu nedenle de izleyici oylamasında elenmeyeceğini düşündüğü’ Oktay’dan yana kullandı.

Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin  2. haftanın eleme listesi Gökçen, Onur, Gülşen ve Oktay’dan oluştu. Cumartesi akşamı, Bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

EN AZ OYU ALAN GİDECEK

‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Cumartesi akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan Gökçen, Onur, Gülşen veya OktayBig Brother Türkiye’ evine veda edecek.

‘Big Brother Türkiye’ 12 Aralık Cumartesi saat: 20:00'de Star Tv'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER