“Son Gülen İyi Güler” kuşağı FX ekranlarında

“Son Gülen İyi Güler” kuşağı FX ekranlarında

Aralık ayından itibaren, en eğlenceli komedi dizileri hafta içi her gün gece yarısından sonra “Son Gülen İyi Güler” kuşağıyla FX’te ekrana gelecek.

14 Aralık Pazartesi günü Man Seeking Woman ile başlayacak ve 28 Aralık Pazartesi günü Sex&Drugs&Rock&Roll ile devam edecek “Son Gülen İyi Güler” kuşağı, hafta içi her gün 01.15’te sıra dışı komedi seçkisiyle, absürt komedi sevenlerin favorisi olacak. Sabah uyanamamaktan korkmayan cesur gece kuşlarının, kuzuları saymak yerine gülmeyi tercih eden uykusuzların dertlerine deva niteliğinde hazırlanan bu kuşak ile artık geceleri efkarlanmak pek mümkün değil.

14 Aralık Pazartesi Man Seeking Woman’la kuşak açılıyor....

Jay Baruchel’in Josh karekterini canlandırdığı dizide izleyiciler, saf romantik Josh’ın sevgilisinden ayrıldıktan sonra arkadaşlarının yardımıyla kız arkadaş bulma arayışına şahit oluyor. Sıradan bir ayrılık hikayesi gibi başlayan dizi, daha ilk bölümden absürt komedi sinyalleri veriyor. Eski sevgilisinin Hitler’le çıkmasından bir mitolojik tipleme olan “trol”e kadar absürt anlar yaşayan Josh’un gülmekten kramplara sebep olacak hikayeleri 14 Aralık Pazartesi başlayarak hafta içi her gün saat 01:15’te iki bölüm art arda FX ekranlarında olacak.

28 Aralık Pazartesi Sex&Drugs&Rock&Roll ile güldüren geceler devam ediyor...

Denis Leary’nin yaratıcısı ve başrol oyuncusu olduğu cesur komedi dizisi Sex&Drugs&Rock&Roll eskiden ünlü olan bir rock yıldızının yeniden hareketlenen hayatını konu ediyor. Çok yetenekli bir kızı olduğunu öğrenmesiyle başlayan, kızının grubu bir araya getirmek isteğiyle devam eden dizi grup üyeleri ve kızın absürt hikayelerinden oluşuyor.

“Son Gülen İyi Güler” kuşağı 14 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün saat 01.15’te iki bölüm art arda olmak üzere FX’te başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER