Eve Dönüş’ün çekimlerinde tehlikeli sahneler!

Eve Dönüş’ün çekimlerinde tehlikeli sahneler!
Atv ekranlarında büyük beğeniyle takip edilen, seyredenlerin her saniyesine nefessiz şahit olduğu, muhteşem konusu ve sahneleriyle adından sıkça söz ettiren “Eve Dönüş” dizisi, 9. bölümünün çekimlerine oldukça tehlikeli sahnelerin çekimleriyle başladı.

Yeni sezonun en beğenilerek seyredilen yapımlarından olan “Eve Dönüş” dizisinin başarılı oyuncuları Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Gülden Dudarık ve Burak Demir’in yer aldığı çekimlerde oldukça tehlikeli olan patlama sahnesinde oyuncular ne kadar cesur olduklarını bir kez daha göstermiş oldular.

Beykoz’a bağlı Bozhane köyündeki müstakil bir evde gerçekleştirilen, güçlü patlayıcıların kullanıldığı çekimlerde büyük bir patlama gerçekleştirildi. Patlamanın olacağı alan özel güvenlik önlemleri alınarak kapatıldı. Barut ve benzin kullanılarak gerçekleştirilen patlamanın çekimleri yapılırken herhangi bir olumsuzluğa karşı Ambulansta hazır olarak bekletildi. Tehlikeyi göze alan Dilşad Çelebi’nin patlama olan yerden üzerine doğru hızla gelen tahta ve taşlardan kurtulmak için kafasının üzerine doğru atlayışı etrafta seyredenlerin yüreklerini ağzına getirdi.

Patlama olan binayla arasında 8 metrelik bir mesafe bulunmasına rağmen, üzerine tahmin edilenden daha hızla gelen taş ve tahta parçalarının kendisine gelmesini engellemek için ters yöne kendisini atan güzel oyuncu, rolünü başarıyla tamamladı. Seyredenler tarafından büyük merakla takip edilen patlamada, duvardan sıçrayan taş ve tahta parçaları ise büyük bir heyecanın yaşanmasına neden oldu. Tehlikeli sahnelerin çekimlerindeki gözü pek oyuncuların becerileri tüm çekim ekibinin de takdirini topladı.

Gerçek Bir Adrenalin Tutkunuyuz…

Yaşanan her rolü aslında gerçekte yaşıyormuş gibi hissediyoruz diyen Eve Dönüş’ün oyuncuları; “Gerçek bir adrenalin tutkunuyuz. Etrafımızdaki insanlar bazen yaptığımız tehlikeli ve çılgınca şeylere şahit olduklarında bize; “Sizde deli cesareti var” diye takılıyorlar. Fakat biz tehlikeli olan her şeyi yapmaktan büyük zevk alıyoruz. Çünkü o anı gerçekten yaşıyoruz. O yüzdende tehlikeli bir sahne olsa da bu rolleri oynamak istiyoruz.” diyerek duygularını dile getirdiler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER