Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oldu!

Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oldu!
ATV ekranlarında yayınlanan ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'' dizisine bu hafta ünlü sanatçı Deniz Seki konuk oluyor. Seki, mahkum olduktan sonra ilk kez ekrana gelecek. Yeni şarkısı ve son görüntüleri ile izleyici ile buluşacak olan Seki herkesi ağlatacak.Bu gün temizmagazin sitesinin "Özel Haber" olarak duyurduğu çekimler bu hafta Salı yayına girecek yani Seki 14'üncü bölümünde konuk oyuncu oldu. Dizinin hapishane sahneleri Seki'nin tutujlu bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çekildi. Deniz Seki, dizide Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı olarak izleyenlerin karşısına geçecek. Seki, cezaevinde yazıp bestelediği şarkıyı da ilk kez dizide seslendirecek.

Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz, önce Deniz Seki'nin Ailesi ve avukatları ile temasa geçtiğini, ardından Adalet Bakanlığı'ndan özel izin aldığını açıklamış. Daha sonra dizi çekimleri için cezaevinde bulunan dizi oyuncularıyla Seki'ye haber gönderilmiş. Deniz Seki'nin de konuya sıcak bakmasıyla herkesten sır gibi saklanan çekimler geçen perşembe ve cuma günleri Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda gerçekleşti.AĞLATAN REPLİK
Senaryoda Deniz Seki'nin içerde bugüne kadar yaşadığı, duyduğu gördüğü gerçek hikâyelerden izlere yer verildi. Deniz Seki'nin dizide en ses getirecek repliği ise Hallac-ı Mansur'a ait: "Cehennem sadece acı çektiğimiz yer değildir... Acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir..."

Haberin devamı için tıklayınız!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER