Eve Dönüş’ün setinde eğlenceli anlar!

Eve Dönüş’ün setinde eğlenceli anlar!
Atv ekranlarının, büyük beğeniyle seyredilen  “Eve Dönüş” adlı dizisi, ekranlardaki başarısının yanı sıra, set arkasında da oldukça samimi ve doğal görüntülere sahne oluyor.
 
Eve Dönüş dizisi için sette hummalı bir çalışma içinde bulunan ve “yemek yemeği bile bazen unutuyorum” diyen Merve Oflaz’ın imdadına ünlü oyuncu Filiz Taçbaş yetişti.
 
“Sen çok zayıfladın” diyerek, dekor olan kahvaltı sofrasını kendi elleriyle yedirdi…
Sempatik ve sıcak davranışlarıyla kısa sürede tüm ekibin göz bebeği haline gelen Filiz Taçbaş, çekim öncesi set dekoru olan kahvaltı sofrasını, “Seni çok zayıflamış gördüm” dediği Merve Oflaz’a kendi elleriyle yedirdi.
 
Cavidan rolüyle diziye müthiş bir enerji katan Filiz Taçbaş, “Çok seviyorum bu kızı. Yalnız biraz kilo aldırmam lazım.” dediği Merve Oflaz’ı kahvaltı sofrasında kendi elleriyle besledi.
 
“Eve Dönüş dizisinin setinde zayıf kişi görmeyeceğim” diyerek esprili tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Filiz Taçbaş, kendi elleriyle dizinin dekorunu, çekimler başlamadan Merve Oflaz’a yedirerek bitirdi. Set çalışanları ise; “Yeter ki siz yiyin. Biz ertesi günün kahvaltı saatine kadar bekleriz.” diyerek esprili bir dille düşüncelerini dile getirdiler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER