Düğün Dernek ekibi Sivas'ta coşkuyla karşılandı!

Düğün Dernek ekibi Sivas'ta coşkuyla karşılandı!
Düğün Dernek 2 Sünnet, vizyondan bir gün önce Sivas’a gitti, yer yerinden oynadı! Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.


 
7 milyon kişi tarafından izlenen, BKM yapımı Düğün Dernek’in devam filmi Düğün Dernek 2 Sünnet, önceki gün Sivas’taydı. Cumhuriyet Üniversitesi’nde yapılan özel gösterim, büyük bir coşku içinde geçti. Gösterim sonrası salona giren Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir dakikalarca alkışlandı. Üniversite rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, ekibe Sivas şehrine olan katkıları sebebiyle teşekkür belgeleri verdi.
 
HALAYLI KARŞILAMA!
 
Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’ndeki gösterime katılmak isteyen Sivaslılar, saatler öncesinden uzun kuyruklar oluşturdu. Karlar altında bekleyen ‘Düğün Dernek’ sevenler, soğuk havaya halayla meydan okudu. Kahkahalarla izlenen filmin ardından gerçekleştirilen söyleşi de bir o kadar keyifliydi.


 
Öğrencilerin film hakkındaki sorularını yanıtlayan Aydemir ve oyuncular, Kayseri'den kendilerini görmek için gelen ve heyecandan gözyaşlarına hakim olamayan bir kız öğrenciyle sahnede özçekim yaptı. Kural, Cemcir ve Aydemir, söyleşi ve basın toplantısı sonrasında bekleyen tüm hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi.
 
‘DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET’ TURNEDE… 
 
4 Aralık Cuma günü itibariyle tüm Türkiye’de 1250 salonda seyirciyle buluşmaya başlayan ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ ekibi 5 Aralık’ta Köln’de, 6 Aralık’ta Amsterdam’da ve sonrasında Türkiye’de 6 ilde daha seyirciyle buluşmaya devam edecek...
 
TURNE TAKVİMİ:
5 ARALIK CUMARTESİ KÖLN
6 ARALIK PAZAR AMSTERDAM
9  ARALIK ÇARŞAMBA İSTANBUL
10 ARALIK PERŞEMBE ESKİŞEHİR
11 ARALIK CUMA BURSA
12 ARALIK CUMARTESİ İZMİR
13 ARALIK PAZAR ANKARA
18 ARALIK CUMA KONYA
19 ARALIK CUMARTESİ ANTALYABİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER