Italia Ricci, Supergirl'de hangi karakteri canlandıracak?

Italia Ricci, Supergirl'de hangi karakteri canlandıracak?
İptal edilen Chasing Life dizisinin başrolünde yer alan Italia Ricci'nin Supergirl'de rol alacağı açıklandı. 

Supergirl, DC çizgi romanlarından ekrana uyarlandı. Kara, Supergirl dizisinde uzun zamandır normal bir insan gibi yaşamanın ardından sahip olduğu güçleri kabullenmeye ve bunu insanlara yardım etmek için kullanmaya karar veriyor. Ona kardeşi, arkadaşları ve perde arkasından da olsa kuzeni Clark Kent yani Superman de yardımcı oluyor.  

CBS'nin tam sezon onayı alan dizilerinden biri olan Supergirl, şimdi de Italia Ricci'yi ağırlayacak. Ricci, ABC Family dizilerinden Chasing Life'ta kanser olduğunu öğrenen April Carver karakterini canlandırıyordu. Dizi April'in hayatındaki her şeyden olabildiğince fazla keyif almasını konu ediyordu. Ancak ABC Family / Freeform diziyi iki sezonun ardından iptal etti. Ricci, şimdi karşımıza Siobhan Smythe karakteriyle çıkacak. Cat Grant'ın yeni işe alacağı bu isim, Kara'nın iş hayatındaki rakibi olacak. Ancak rolü bununla sınırlı kalmayacak. Daha sonra Supergirl için ölümcül bir düşman olan Silver Banshee'ye dönüşecek. Üstelik bu karakterin dizide devamlı yer alması planlanıyor.

Supergirl, pazartesi günleri Amerika'da CBS'de ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Türk izleyicilerle Dizimax Sci-Fi kanalında salı günleri saat 22:00'de buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER