Big Brother Türkiye’de eve kim veda edecek?

Big Brother Türkiye’de eve kim veda edecek?

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’de ilk eleme heyecanı yaşanacak.

‘Kapüşonlular Çetesi’ adlı bir grup kuran ve elemede gizli ittifak kurdukları için Big Brother tarafından cezalandırılan Alphan, Onur ve Sinan’ın dışında Arsel’in de aralarında bulunduğu dört kişiden biri Cumartesi akşamı ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle de veda edecek.

ELEMELER HALK OYUYLA YAPILIYOR

Ev halkının, evde kalacak arkadaşlarını seçtiği, halkın da evde kalmasını istediği ismi oyladığı ‘Big Brother Türkiye’de izleyiciler, akıllı telefonlarına ya da tablet bilgisayarına indirdikleri  ‘Big Brother Türkiye’ uygulaması ile de, 24 saat ‘Big Brother’ evini izleyebiliyor ve oylamaya katılabiliyor. 

Haftanın finali’nde; Alphan, Arsel, Onur ya da Sinan‘Big Brother Türkiye’ evine veda eden ilk isim olacak. İlk eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye-Haftanın Finali’, Asuman Krause’nin sunumu ile 5 Aralık Cumartesi günü saat: 20:00'de Star’da.

Peki sence elenen kişi kim olur?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER