NTV Spor’da boks şöleni devam ediyor!

NTV Spor’da boks şöleni devam ediyor!
Almanya'nın Hamburg kentinde gerçekleştirilecek boks gecesinde birbirinden zorlu maçlar 5 Aralık Cumartesi akşamı 23.30’dan itibaren sadece NTV Spor’da canlı yayında sizleri bekliyor...
 
23.30 - İsmail Özen - Mihai Maccovei / Süper Orta Sıklet Maçı / canlı
00.00 - Kubrat Pulev - Maurice Harris / Ağır Sıklet Maçı / canlı
00.55 - Jack Culcay - Dennis Hogan / WBC Orta Siklet Ünvan Maçı / canlı

Jack Culcay - Dennis Hogan karşılaşması
Yaptığı maçlarla ses getiren ve geçici dünya şampiyonluğu yakalayan Jack Culcay Almanya'da ringe çıkıyor. 20 galibiyeti, 1 yenilgisi bulunan Culcay, 22 galibiyeti bulunan ve yenilgisi olmayan Dennis Hogan ile karşılaşacak.

Sauerland Boks Gecesinde 2 Türk Boksör
Türk boksörlerimiz Gökalp Özekler ve İsmail Özen de ringe çıkacak boksörler arasında yer alıyor. Hırvat Bosko Misic ile orta sıklet sıralama maçı yapacak olan Gökalp'in 21 maçta 19 galibiyeti, 1 yenilgisi, 1 de beraberliği bulunuyor... İsmail Özen ise Romen boksör Mihai Macovehi ile süper orta sıklet mücadelesinde karşı karşıya gelecek. İsmail Özen'in 14 galibiyeti, 2 yenilgisi bulunuyor.

Kubrat Pulev Geri Dönüyor
Aynı gece sürpriz bir isim Bulgar Kubrat Pulev de ringe çıkacak. Wladimir Klitschko'ya nakavt olduktan sonra ikinci maçına çıkacak usta ağır sıkletin rakibi ise Amerikalı Maurice Harris olacak. Inselparkhalle Spor Salonu’nda yapılacak Sauerland Boks Gecesi’nin bir diğer önemli boksörü ise Tyson Fury'nin son antrenman maçı partneri Adrian Granat... 9 maçta 9 galibiyeti bulunan İsveçli boksörün rakibi ise İngiliz Michael Sprott... BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER