ranini.tv puanı
8.2
Senin Oyun : 0.0 / 10
3 kişi oyladı.
StarTv
Perşembe, 23:15


“Eyvah Düşüyorum”un yeni bölümüne ana yarışmacı Yeliz Öztürk damgasını vuracak. Yeliz’in yarışma için seçtiği çoraplar Mali’nin dikkatinden kaçmayacak. Yarışmacısının sıra dışı çorap tercihi karşısında adeta saygı duruşuna geçen Erbil’in tepkisi izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Yeliz çorapları dışında gözlük totemi ile de çok konuşulacak.

Yan yarışmacı Cavidan yanlış cevap verince bir anda paniğe kapılacak ve düşmekten kurtulmak için düşme saatinin henüz gelmediğini iddia edecek. Erbil’in saatinde düşme isteğine verdiği yanıt çok konuşulacak.

Mehmet Ali Erbil ile matematik dersleri de tüm hızıyla devam ediyor. Kimi zaman yarışmacılara özel ders veren, kimi zaman onları kara tahta önünde çalıştıran Erbil, bu kez basit matematik işlemlerini anlatmak için farklı bir yöntem seçecek.

“Eyvah Düşüyorum”a bu hafta da Türkiye’nin dört bir yanından katılan farklı ve renkli yarışmacılar damgasını vuracak. Yan yarışmacılardan biri , “Eyvah Düşüyorum”a kendi kurallarını koymak isteyince işler bir anda karışacak. Mali yarışmacısının isteğini geri çevirmeyecek ve kuralları incelemeye alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER