Sara neler anlatmıştı?
En son Sara'yı Emily'nin kapısında A hakkında ona bir şeyler anlatırken bulmuştuk. Yeni bölüme de Sara'nın A hakkında neler anlattığını merak ederek başladık. Peki Sara neler anlatmıştı? Sara'ya göre Andrew A değildi. İki yıl boyunca kendisini tutsak eden kişiyi elbette birkaç kez de olsa kısmen görebilmişti ve o Andrew değildi. Bu durumdan son derece emindi. Bu haber kızlar tarafından pek hoş karşılanmadı. Bir kısmı Sara'ya inanmayı, bir kısmı da inanmamayı tercih etti. Hepsinin ise içinden geçen A'in Andrew olmasıydı tabi ki. Çünkü eğer Andrew A değilse kızlar için kabus devam ediyor demek olacaktı.

Kızların bir kısmı bir umut hala A'in Andrew olduğuna inanmaya çalışırken, bir kısmı da gerçek A'in yani Charles Dilaurentis'in peşine düşmüştü bile. Bu arada kızlar için okula dönme vakti çoktan gelmiş de geçiyordu. Hanna okula dönüş için kızların hepsini bir araya toplamaya çalışırken, Emily çoktan Sara'yı yeniden hayata uyumlu hale getirme çalışmaları yüzünden okulu asmıştı bile. Zaten okula gitmeye pek de niyeti olmayan Aria, Ezra'nın hazır değilsen gitme gazına gelerek gitmekten çoktan vazgeçmişti. Spencer? Spencer zaten hiç okula gitmeyi planlamamıştı anladığımız kadarıyla. Onun yerine Charles Dilaurentis'in kim olduğuyla ilgili Alison'u darlamakla meşguldü. Alison'dan istediği cevabı alamayan Spencer'ın bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktu. Çoktan Jason'u darlamaya başlamıştı bile.


A'yı meseneden silecesin!!!

Okula geri dönüş gününü diğer kızlarla sevgi pıtırcığı halinde geçirmeyi planlayıp bu planı suya düşmüştü. Hanna bu pes eder mi hiç? Hemen Doktor Sullivan'ın önderliğinde kızları bir araya getirip grup terapisine girdirmeye çalışmaya başladı. Herkesi bir araya toplamayı da başardı sonunda. Ancak grup terapisi gerçekleşemedi. Önce Spencer Charles Dilaurentis'in, Jason'un çocukluktan kalma hayali arkadaşı Charlie olduğunu öğrendiği haberiyle geldi. Ardından ta ta ta tam A'in görüntülü araması geldi ve kızların Sullivan'ın ofisinden çıkmasını istiyordu. Çıkmazlarsa bunun bedelini Sara ödeyecekti.

A yeniden dönmüştü ve Andrew serbest kalıyordu. Kızlar için arka arkaya yine şok haberler gelmeye başlamıştı. Şimdi A hakkında peşlerine düşebilecekleri tek ipucu Sharles Dilaurentis ismiydi. Kızlar da Alison'la beraber bu ismin peşine düştüler ve Charlie'nin gerçekte var olduğuna dair evde kanıt aramaya başladılar. Ve aradıkları kanıt da bir fotoğrafla karşılarına çıktı. Alison, Jason ve kızların bebek evindeki filmde gördüğü Charles. Artık Alison'da bu işin peşini bırakmayacak ve babasından gerçeği öğrenecekti. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER