46 Yok Olan: Az pişmiş ve kanlı… Yer misin, Yemez misin?
Final aynen tahmin ettiğimiz gibi Doğan ve Selin’in Altan’ı vurmasıyla başlar. Ama Selin Murat’ı Doğan’a yedirmez. Seviyooo seviyoooo… Selin Murat’ı seviiyooo. 

Bu arada sinsi Ezo önce kendinisini çimdikleyen Balili’yi, sonra da taciz eden Dr Clark Kent’i deşerek, öbür tarafa gönderir. Hiçbir şey yapmamış edasıyla da hastaneye geri dönüp yeniden bitkisel hayatına girdi.  Ezo’nun oyunculuğuna bayıldım. Yürüyüşü, psikopat bakışları ve gülümsemeleri özellikle takdir ettiğim noktalar. Eee ne de olsa abisinin kardeşi… Abi kardeş, kimseyi sağ bırakmadılar maşallah.

Doğan ise zavallım, daha yaralar iyileşmeden işe koyuldu. Enerjisine ve Murat’a düşmanlığına hastayım.  Onun şüphesi de olmasa, aşık Selin ile saf Ceyla olayı çözemeyecek.

Ceyla’nın anneciği de estetik yoluna gidecek vallahi, hem ne gerek var bilemedim, hem de nedir o bitmek bilmeyen iltihap öyle? Ceyla’nın Ezo’nun cinayetlerini çözmesi olağan saf tavırlarını nötürlerken, olayları Salim’e anlatması da neredeyse zeki mi acaba sorularını akla getirdi. Sonrasında Selin’ e de anlatınca gümbürtüye gitti ama olsun, Ceyla tam bir akıl kübü. Salim’i çok seviyorum. Ceyla’yı dinlerken ki tavırları çok hoştu. Sonra da eve gelip, Ferit’i bulduğu tablo da süperdi.

Necmi’nin kazığını yiyen Ferit, Yıldız’a olan zaafını sonunda yener. Necmi’nin evindeki sandalyede bağlı taş yenge, yalvarır yakarır ama yooook Murat ikna olmaz. Doğan’da peşi sıra Necmi’nin evine gelir. En son da Necmi ile evde ekip tamamlanır. Asım’a aşkını itiraf eden taş yenge Yıldız, Murat ve Ezo ile Ferit’in hayatının içine ettiğini de söyler. Murat taş yenge ve Necmi’yi halleder. Doğan da kendiliğinden yere düşer. Yenge’nin tavırlarını zayıf bulsam da, bu sahneler Ferit, Murat ve Doğan’ın oyunculuğu ile çok gerçekti.

Aaaa!!  

Murat’a akşam yemeğine giden Selin, Doğan’a haber verdi ve hastayı yeniden ayaklandırdı. Ezo ve Murat Selin’i bıçaklarken, az pişmiş ve kanlı antrkotlarını bitirdiler. Doğan maalesef Selin’e yetişemedi. Murat’ı boğazlarken gücü tükendi.  Merak etmeyin şuan ikisi de güvende, neredeler mi? Murat Günay’ın hastanesindeler tabiî ki.

 Anlamadığım kısım, kalan polislerin neden Selin’in telefonundan, ya da gps ile aracından Murat’a kolayca ulaşamadıkları? Ama böyle dinamik ve mükemmel bir finalde o kadar da açık olsun değil mi? Hem şöyle düşünelim, hikâyenin tam bitmemesi kovalamacanın da süreceği anlamına geliyor. Başlasa da izlesek…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER