Şeytan Marka Giyer'in devam filmi için hazırlıklara başlandı

Şeytan Marka Giyer'in devam filmi için hazırlıklara başlandı
Everett Collection
Şeytan Marka Giyer geri dönüyor.

2006 yapımı filmin yazarı Aline Brosh McKenna, devam filminin senaryosunu kaleme almak üzere kolları sıvadı. Orijinal filmin arkasındaki Wendy Finerman da yapım ekibinde yer alıyor. Kadro için herhangi bir anlaşma resmen yapılmamış olsa da özellikle Meryl Streep ve Emily Blunt'ın devam filminde rol alacağı şimdiden konuşuluyor. 

Aynı adlı kitaptan uyarlanan film, gazetecilikten yeni mezun olan Andy'nin (Hathaway) Anna Wintour'u canlandıran Miranda Priestly'nin (Streep) asistanı olarak yayıncılık dünyasının en gözde işlerinden birine girmesini konu alıyor. Andy, asistan arkadaşı (Blunt) sayesinde dergi ve yüksek moda dünyasına dalıyor. 

Film, dünya çapında 326 milyon dolar gişe hasılatı elde etti ve Streep'e Oscar adaylığı kazandırdı. Devam filmi haberini ilk olarak Puck duyurdu ve Priestly'nin hala Runway'in başında olduğu, ancak derginin günümüz yayıncılığının finansal zorluklarına katlandığı ve küçülmüş olduğu olası bir olay örgüsünden bahsetti. Ayrıca Blunt'ın canlandırdığı asistanın şimdilerde Runway'e reklam veren lüks bir marka holdinginde yönetici olduğunu da ekledi.

Streep, Blunt ve Anne Hathway, kısa süre önce bu yılki SAG Ödülleri için sahnede yeniden bir araya gelerek ödül takdim etmişti ve 2006 yapımı filmin devamının olup olmayacağı yıllardır konuşuluyordu. Filmin stüdyosu Fox 2000, satın alınmasının ardından Disney'e geçti ve Disney, konuyla ilgili yorum yapmadı. Hathaway, son filmi The Idea of You'nun tanıtımını yaparken E!'ye yaptığı açıklamada devam filmi olasılığı konusunda şüpheli olduğunu belirterek "Bu hikayenin devamının muhtemelen hiçbir zaman gerçekleşeceğini sanmıyorum," demişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER