Marvel'ın Fantastic Four filminin başrolleri belli oldu!

Marvel'ın Fantastic Four filminin başrolleri belli oldu!
Getty Images
Marvel'ın uzun zamandır merakla beklenen yeni Fantastic Four filminin başrolleri nihayet belli oldu. Ayrıca Sevgililer Günü'ne özel bir poster de yayınlandı.

Stan Lee ve Jack Kirby tarafından Marvel Comics için yaratılan ilk karakterler olan süper kahraman dörtlüsünü Reed Richards (nam-ı diğer Bay Fantastic) rolünde Pedro Pascal, Sue Storm (nam-ı diğer Invisible Woman) rolünde Vanessa Kirby, Johnny Storm (nam-ı diğer Human Torch) rolünde Joseph Quinn ve Ben Grimm (nam-ı diğer The Thing) rolünde Ebon Moss-Bachrach canlandıracak.

Josh Friedman, Jeff Kaplan ve Ian Springer'ın senaryosunu yazdığı Fantastic Four'u Matt Shakman'ın (WandaVision, Monarch: Legacy of Monsters)  yönetecek. Çekimlerin yaz aylarında başlaması bekleniyor ve vizyona 25 Temmuz 2025'te girecek. Marvel'ın diğer filmi Thunderbolts'un vizyonu ise 2 Mayıs 2025 olarak belirlendi, yani vizyon tarihlerini değiştirdiler.

Çizgi romanlarda Fantastic Four, uzayda kozmik ışınlara maruz kaldıktan sonra süper kahramanlara dönüşen astronotlar olarak biliniyor. Reed vücudunu şaşırtıcı uzunluklara kadar esnetme yeteneği kazanır. Reed'in kız arkadaşı (ve nihai karısı) Sue, görünmez olmak için ışığı manipüle edebilir ve güçlü güç alanları oluşturabilir. Sue'nun kardeşi Johnny, vücudunu ateşe dönüştürebilir ve bu da ona uçma yeteneği verir. Ve Ben, Reed'in en iyi arkadaşı, tamamen bir Thing'e dönüşür, vücudu dev, turuncu kayalardan oluşur, ona süper güç verir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER