Tatbikat Sahnesi'nin yeni oyunu Acting seyirciyle buluşuyor!

Tatbikat Sahnesi'nin yeni oyunu Acting seyirciyle buluşuyor!
Erdal Beşikçioğlu,  Fatih Sönmez  ve Ahmet Melih Yılmaz'ın sahneye çıktığı Tatbikat Sahnesi'nin yeni oyunu Acting seyirciyle buluşuyor. 

Xavier Durringer'in yazdığı Erdal ve Elvin Beşikçioğlu'nun yönettiği Tatbikat Sahnesi'nin yeni oyunu Acting, 2-3 Aralık tarihlerinde  Fişekhane'de seyirciyle buluşacak.  

Olmak ya da Olamamak 

İnsanoğlunun doğduğundan bu yana tek varlık sebebi, çıkmazı… Kültürel yoksunlukta çürüyen bir toplumda varoluşunuza bir sebep ararken, hapishaneye düşseniz ve oradaki bir mahkuma, hayatınızı adadığınız tiyatro sanatı üzerinden oyunculuk çalıştırsanız? Bu yoksunlukta böylesi bir çaba sizin umutlarınızı yeşertir miydi? Yoksa bu batak dünyada oyunculuğun tanımının ün ve şöhretle sınırlı olduğu gerçeğiyle yüzleşip, tüm o vizyonunuzun, bilginiz dağarcığında kendi darağacınızı kurduğunu görüp derin bir yalnızlık duygusuyla mı boğulurdunuz?

Dolandırıcı Gepetto, dilsiz Horace ve oyuncu-yönetmen Robert’in, hayatta da aranan bu dipsiz soruya birlikte balıklama dalışlarının hikayesi. Olmak ya da olamamak...

Tür: Dram
Süre: Tek Perde / 80 Dakika
Yaş Sınırı: 16 yaş
Yazan Xavier Durringer
Çeviren Cem Şahin
Yöneten Erdal & Elvin Beşikçioğlu
Yönetmen Yardımcısı Selin Tekman
Dekor Tasarım Barış Dinçel
Işık Tasarım Varol Tüfekçi
Kostüm Tasarım Tatbikat Sahnesi
Afiş Tasarım Hande Şiri
Fotoğraf Murat Muratal

Oyuncular
Erdal Beşikçioğlu
Fatih Sönmez
Ahmet Melih Yılmaz

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER