Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları sahnelenecek 6 oyunla sona eriyor!

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları sahnelenecek 6 oyunla sona eriyor!
Özel tiyatrolarla seyircileri iki ay boyunca parklarda buluşturan Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, son haftasında Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da sahnelenecek 6 oyunla sona eriyor! 20 Eylül’de Yapıcı Tiyatro’nun “Benimle Delirir Misin?”, 21 Eylül’de Eylül Sahnesi’nin “Dimios”, 22 Eylül’de Apartman Sahne’nin “Evin Kokusu”, 23 Eylül’de Yolcu Tiyatro’nun “Kürklü Venüs”, 24 Eylül’de Tiyatro D22’nin “Hakikat, Elbet Bir Gün”, 25 Eylül’de ise Altsahne’nin “Sıfırla Bir Arasında” adlı oyunları program kapsamında tiyatroseverlerle buluşacak. Başlangıç saati 21.00 olan oyunların biletleri ve farklı kategorilerdeki destek biletleri Mobilet üzerinden satışta!
 
Seyircileri açık havada tiyatronun iyileştirici gücüyle bir araya getiren Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, Fenerbahçe Parkı’nda sahnelenen çocuk oyunlarının ardından, Caddebostan Sahil Amfi Tiyatro’da yetişkin oyunlarına ev sahipliği yaptı. Ataşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin katkıları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin mekân desteğiyle düzenlenen etkinliğin Caddebostan programını Anadolu Efes destekledi. Tiyatroseverlerden büyük ilgi gören Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, 10-25 Eylül 2021 tarihleri arasında ise Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da yetişkin oyunlarıyla devam ediyor.
 
TİYATRO KOOPERATİFİ YAZ BULUŞMALARI 25 EYLÜL’DE SONA ERİYOR
 
Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları son haftasında, Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da komedi, dram, kara komedi türlerinde 6 farklı yetişkin oyununa ev sahipliği yapacak. 20 Eylül Pazartesi akşamı Yapıcı Tiyatro’nun “Benimle Delirir Misin?”, 21 Eylül Salı akşamı Eylül Sahnesi’nin “Dimios”, 22 Eylül Çarşamba akşamı Apartman Sahne’nin “Evin Kokusu”, 23 Eylül Perşembe akşamı Yolcu Tiyatro’nun “Kürklü Venüs”, 24 Eylül Cuma akşamı Tiyatro D22’nin “Hakikat, Elbet Bir Gün” adlı oyunları seyirciyle buluşacak. Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, büyük ilgi gören programının kapanışını ise 25 Eylül Cumartesi akşamı Altsahne’nin “Sıfırla Bir Arasında” adlı oyunuyla yapacak. Başlangıç saati 21.00 olan oyunların biletleri Mobilet’ten temin edilebiliyor.
 
DAYANIŞMAYA DESTEK VERİN!
 
Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’ndan elde edilen gelir, etkinlikte yer alan tiyatrolara aktarılacak. Kooperatif, salgın koşulları sebebiyle sahnelerden ve seyircilerinden uzun süre ayrı kalan tiyatrolara güç vermek ve bu dayanışmanın bir parçası olmak isteyenlere, bilet satın alma aşamasında iki farklı seçenek de sunuyor. Tiyatro severler etkinlik bileti satın alırken destek kategorilerini seçerek dayanışmaya belirledikleri miktarda destek verebiliyor ya da Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları kapsamında sahnelenecek bir oyunun destekçisi olarak dayanışmaya adını yazdırabiliyor. Oyun destekçileri, etkinlik alanında ve Tiyatro Kooperatifi’nin sosyal medya hesaplarında duyuruluyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER