Bond 25'in kadrosu ve konusu açıklandı

Bond 25'in kadrosu ve konusu açıklandı

James Bond serisinin yeni filminin kadrosu ve kısa konusu açıklandı.

Henüz ismi belli olmayan Bond 25'in başrolünü bir kez daha Daniel Craig üstleniyor. Cary Joji Fukunaga yönetmenliği; Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns ve Phoebe Waller-Bridge ise senaryoyu üstlendi.

Filmin kötü karakterini Oscar ödüllü aktör Rami Malek üstlenecek. Önceki filmlerde yer alan isimlerden Lea Seydoux (Dr. Madeleine Swann), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) ve Ralph Fiennes (M) yeni filmde de oynayacak. Kadroda Lashana Lynch, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen ve Dali Benssalah da yer alıyor.

James Bond, Jamaika'da tatildeyken karşısına eski arkadaşı Felix Leiter çıkar ve yardım ister. Kaçırılmış bir bilim adamını kurtarma görevi beklenenden daha tehlikeli hale gelir ve Bond, tehlikeli yeni bir teknolojiye sahip gizemli bir kötünün peşine düşer.

Filmin çekimleri Londra, İtalya, Norveç ve Jamaika'da yapılacak. Hatta New York'ta Mr. Robot'un final sezonunun çekimlerine devam eden Rami Malek, Jamaika'daki tanıtım çekimlerine katılmadı. Bond 25, 8 Nisan 2020'de vizyona girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER