Margot Robbie'nin Barbie filminin başrolünde yer alacağı kesinleşti

Margot Robbie'nin Barbie filminin başrolünde yer alacağı kesinleşti
Barbie filmi gerçeğe dönüşmeye bir adım daha yaklaştı. Ekim ayında başrolde yer almak için görüşmelere başladığını duyurduğumuz Margot Robbie'nin filmin başrolünde yer alacağı kesinleşti.

Birkaç yıldır Sony'nin gündeminde olan filmin duyurusu ilk olarak 2014'te yapılmış, 2016'da Amy Schumer'ın başrolde yer alacağı açıklanmıştı. Ancak Schumer programının uymadığını belirterek feminizm ve kimlik odaklı olması beklenen filmin kadrosundan ayrılmıştı. Sonrasında Anne Hathaway isminin gündeme geldiği filmin vizyon tarihi 29 Haziran 2018 olarak açıklanmış, ardından ilk olarak ağustos ayına ve 8 Mayıs 2020'ye kaydırılmıştı.

Birkaç ay önce Barbie'nin haklarının oyuncakları piyasaya süren Mattel'e dönmesiyle birlikte stüdyo olarak Warner Bros. öne çıktı. Filmin başrolünde alacak Robbie'nin yapım şirketi LuckyChap ve Mattel de yapımcı olarak yer alacaklar. Filmi yönetecek isim şu an için belli değil ama Wonder Woman'ın devam filmini tamamlayan Patty Jenkins'in ismi konuşuluyor.

Hollywood'un en çok talep gören isimlerinden olan Robbie yakında Sony filmi Once Upon a Time in Hollywood'la ve Harley Quinn'i yeniden canlandıracağı Warner Bros. filmi Birds of Prey'le de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER