Muhteşem İkili: Bu zamana kadar neredeydiniz?

Muhteşem İkili: Bu zamana kadar neredeydiniz?
Bayağı sevmiş olacağım ki aylar sonra klavyenin başına oturttu beni bu ikili. Bir an önce sizinle paylaşmak istiyorum düşüncelerimi.  Azcık heyecanlıyım paslanmış olabilirim. Bu projeyi ilk defa iki isimle birlikte öğrendim. İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin. İkisini de yakinen tanımam etmem. İşlerini izlemiş değilim. Sadece hafiften Kerem Bürsin’i sempatik bulurum o kadar. Her neyse bu ikili ile duyduğum proje açıkçası çok soğuk gelmişti. Bu dizi tutmaz bile demişliğim vardır hatta.. Kadro şekillendikçe merakım arttı tabii.

Zafer Algöz, Engin Şenkan, Özge Gürel, Öykü Karayel derken ilk fragmanın da yayınlanmasıyla birlikte iş keyifli bir hal almaya başladı. Bildiğiniz gibi -hatırlatmak istiyorum hala bilmeyenler var- iş, ünlü sinema filmi Tango&Cash’ten uyarlama. İşin hem komedi, hem aksiyon, hem de duygusal bir tarafı var anlayacağınız. Baya ihtiyacımız olan şeylerim bu üçünü bir arada bulmak zor oluyor. Girizgâh bitmeden söyleyelim MUSTAFA KERİM CAN sana çok fena düştük. Fragmanları izlediğimizden beri bu böyle.
 
Bölüm Allah’ın delisi Barca’nın ne kadar psikopat biri olduğuyla başladı. Şık bir açılış oldu bence. Barca manyaksın anladık, Yüksel Amir daha çok çıldıracaksın. Sevdim senin mizahını. MKC, normalde kıl olacağım bir insanken nasıl bu kadar sempatik olabiliyorsun söylesene?Gördüğüm en orijinal karakterlerden birisin. Kahramanın böyle sorunlu, kendini beğenmiş olup iyi kalpli, yardımsever olmayanı ne güzel. Uyuz olunca da tadından yenmiyor. Diğer karakterlerle karşılıklı sahnelerinde de çok keyif aldım izlerken. Nilüfer’i MKC’nin kardeşi olarak izlemek çok güzel. Nilüfer’i sevdim ben. Gözü kara, doğada bile olmayan bir renge sahip ateş pahası ayakkabıyı isteyecek kadar da dişi bir karakter. Nilüfer, Özge Gürel’in oynadığı karakterler içerisinde hem tarzının hem de ana hatlarının farklı olduğu bir karakter. Bölümler ilerledikçe de Özge Gürel’i tanıyamayacağımızı düşünüyorum at fava! 

Yağmur, sana teessüfle başlayacağım kusura bakma. Aşırı beğendim seni ama en az kocan kadar inatçısın. Bu, Öykü Karayel’in de oynadığı en sempatik karakter bence. Nasıl ayrıldınız çok merak ediyorum. Küçük MKC’ye ne demeli. O replikler şahaneydi. Çok güzel ayrıntı olmuş. Bir MKC yetmiyordu sanki.
 
Jenerik çok Avrupai’ydi. Çok beğendim. Efektleri niye öyle basit yaptınız hiçbir fikrim yok. Gerek görmediniz zaar. Neyse onu unutuyorum. Çok da mühim değil benim için. Bölümü izlerken çokça güldüm, karakterleri hemencecik sevdim. (Nilüfer’in arkadaşı çok mıymıysın gider misin sen?) Gerilmedim, sıkılmadım. Sona doğru tempo artmıştı. Barca ve MKC’nin ikisinin birden tuzağa düşmesi beni derinden yaraladı dostlar. Böyle şeylere dayanamam. O yüzden hemen güçlerinizi birleştirmelisiniz.
 
Perşembe’ye bizi yine bol manyak bol aksiyonlu bir bölüm bekliyor. Çok beğendiğim ikinci fragmanı da buraya bırakıyorum. İzlersiniz.
 
Görüşürüz yine, sağlıcakla..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER