The Secret romanından uyarlama filmin kadın başrolü belli oldu

The Secret romanından uyarlama filmin kadın başrolü belli oldu
Rhonda Byrne'ın çok satanlar listesine girmiş, bir dönemin oldukça popüler kitabı The Secret'ın film uyarlamasında kadın başrol belli oldu.

Andy Tennant'ın (Hitch, Sweet Home Alabama) yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolüne Katie Holmes'un geldiği açıklandı. Film korkunç bir fırtına nedeniyle evini tamir etmesi için bir ustayla anlaşan üç çocuklu dul bir kadının hikayesini anlatıyor. Usta, aileyle yakınlaştıkça evrenin istediğimizi verme gücüne olan inancını paylaşıyor, ancak kadın kısa süre içinde adamın kendi geçmişiyle gizli bir bağlantısı olduğunu keşfediyor.

Filmin senaryosunu Tennant ve yazar ortağı Rick Parks'ın katılımıyla NBC'nin hit draması This is Us'ı da yazmışlığı olan Bekah Brunstetter yazdı. 2006'da piyasaya çıkan The Secret, 30 milyondan fazla satmış ve 50 farklı dile çevrilmişti; ayrıca 190 hafta boyunca New York Times'ın en çok satan listesinde yer almıştı.

Holmes'ın kariyerinde Dawson's Creek, Batman Begins, Pieces of April ve The Ice Storm gibi yapımlar bulunuyor. Ocean's Eight'e konuk olacak olan Holmes, Steven Soderbergh’in Logan Lucky filminde de oynadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER