She Was Pretty uyarlamasının adını sen koy, sette misafir ol!

She Was Pretty uyarlamasının adını sen koy, sette misafir ol!
Güney Kore’nin MBC kanalında 16 Eylül-11 Kasım 2015 tarihleri arasında yayınlanan başrollerini Park Seo Joon, Hwang Jung Eum, Goo Joon Hee ve Choi Siwon’un paylaştığı reyting rekorları kıran dizi “She Was Pretty” nin Türkiye uyarlamasına isim arıyoruz.

MF Yapım tarafından Atv için hazırlanan uyarlamanın başrollerinde; Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı paylaşacak. Yönetmenliğini Bedrana Meriç'in yapacağı dizinin, uyarlama senaryosunu; Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo yazacak.

She Was Pretty'nin konusu

Kim Hye Jin 20’li yaşlarında hayatını part- time işler yaparak kazanan sevecen bir genç kadındır. Hye Jin hayatı orta okuldayken babasının iflas etmesiyle altüst olur. Okulun en güzel ve en bakımlı kızlarından olan Hye Jin zor hayat koşullarına karşı ayakta kalmaya çalışırken bakımsızlaşıp, çirkinleşir. Sung Joon Hye Jin’le aynı ortaokula giden kısa, şişman  ve çirkin bir çocuktur. İki küçük çocuk farklılıklarına rağmen birbirleriyle çok yakın arkadaş olurlar. Zamanla

Sung Joon ve Hye Jin’in arkadaşlıkları çocuksu bir aşka dönüşür. Sung Joon ailesinin işi yüzünden yurtdışına taşınır ama ilk aşkı Hye Jin’i hiç unutmaz. Yıllar sonra ülkeye geri dönen Sung Joon Hye Jin’le görüşmek ister. Sung Joon yıllar içinde serpilmiş ve çok yakışıklı bir adam olmuştur. İlk aşkının hayalinde güzel kalmak isteyen Hye Jin, çok güzel bir kız olan ev arkadaşı Ha Ri’den bir günlüğüne kendisinin yerine geçip, kendisi gibi davranmasını ister.

Bu uyarlamanın adını sen koymak ister misin?

NASIL KATILACAKSIN?


Önerdiğin ismi adinisenkoy495@gmail.com adresine 16 Mart Çarşamba akşamı saat 21:30' kadar yolla,

Öneriler arasından seçilecek 3 (üç) isim 17 Mart Perşembe günü RaniniTv tarafından oylamaya açılacak,

Oylama, 18 Mart Cuma akşamı bitecek ve 19 Mart Cumartesi günü kazanan ilan edilecektir.

Oylamada kazanan ve dizinin adını koyan okurumuzu yapım firması İstanbul'da sette ağırlanacak ve oyuncularla tanışacaktır.

ÖNEMLİ
1. Yarışma tüm Türkiye'den katılımcılara açıktır.
2. Yarışmayı kazanan eğer 18 yaşından küçük ise ve İstanbul dışından katılıyorsa seyahat için ebeveyn eşliği gerekmektedir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER