Analar ve Anneler'de Kader ve Mustafa karşı karşıya geliyor!

Analar ve Anneler'de Kader ve Mustafa karşı karşıya geliyor!
Ay Yapım imzalı,  Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın rol aldığı Analar ve Anneler dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü, izleyicileri yine ekran başına toplayacak.

Güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici hikayesiyle izleyenleri 1970'li yıllara taşıyan dizide bu hafta Cem Karaca'nın "Namus Belası" şarkısı gibi dönemin unutulmaz şarkısı izleyiciyi zaman yolculuğuna çıkartacak.
 
Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde;Kader ve Mustafa yaşadıkları talihsiz olayların ardından ilk kez karşı karşıya gelecek. Babasını vuran Mustafa ve Kader'in özlem ve acıyla dolu karşılaşması izleyenleri gözyaşlarına boğacak.
 
AYHAN'IN KARANLIK DÜNYASI ARALANIYOR!
 
Okan Yalabık'ın hayat verdiği gizemli tarafıyla büyük merak uyandıran Polis Ayhan karakterinin karanlık dünyasındaki sır perdesi yeni bölümde aralanacak.

Dizinin büyük beğeni toplayan tanıtımlarından biri olan "Ben Talihiz Bir Adamım" sahnesi yeni bölümde izleyiciyle buluşacak.  Flashback sahnelerle Polis Ayhan'ın bilinmezlerinin ekrana geleceği bölüm Yalabık'ın performansıyla unutulmaz anlara sahne olacak. Sarsıcı bölümde Ayhan, Neriman'ın oyunuyla yakaladığı Zeliha'yı nezarethaneye yollayacak. Zeliha'nın özgürlüğünü avucunun içine alan Ayhan, Zeliha'ya ekran başındaki izleyenler sarsacak bir teklifte bulunacak.
 
Ayhan'ın karanlık dünyasının perdesinin aralanacağı bölümde ortaya çıkacak olan gelişmeler izleyiciye adeta şoke edecek.
 
Berkun Oya'nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler unutulmaz yeni bölümüyle 12 Kasım Perşembe günü ATV'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER