Cevap Sende'de 250 bin Liralık ödül kimin olacak?

Cevap Sende'de 250 bin Liralık ödül kimin olacak?
‘Cevap Sende’nin geçen bölümünde Şanslı Kızlar ile Filyoslular’ın kıyasıya mücadelesinde büyük ödüle çok yaklaşan bir öğretmen baba ve iki öğretmen oğlundan oluşan Filyoslular takımı oldu. Bakalım Filyoslular takımının final sorusu heyecanında neler yaşanacak?

UYGULAMAYI İNDİR, YANITINI VER
Bu canlı, neşeli, eğlenceli yarışmaya dahil olabilmek ve hediye tablet bilgisayar kazanabilmek için tek yapmanız gereken, akıllı telefonlarınıza ya da tablet bilgisayarlarınıza ‘Cevap Sende’ uygulamasını indirerek, canlı yayında sorulan sorulara eş zamanlı yanıt vermek. Aynı zamanda gün içinde de ‘Cevap Sende’ uygulamasında sorular soruları yanıtlayarak, Türkiye’nin tercihine göre puan toplayabilirsiniz.

İNTERAKTİF YARIŞMA
Sunuculuğunu Anıl İlter’in üstlendiği interaktif yarışma programı ‘Cevap Sende’de Türk insanını tanımanın ve sorulara ne yanıt vereceğini öngörebilmenin yanı sıra ‘Canan Karatay ile Nebahat Çehre arasında kaç yaş fark vardır?’, ‘Ülkemizde her türlü kapalı ortamda sigara içme yasağı hangi yılda uygulanmaya başladı?’ gibi güncel bilgiye dayalı sorular da puan kazandırıyor.

Bilgi ve tahmine dayalı, benzersiz yarışma programı ‘Cevap Sende’ 10 Kasım Salı akşamı saat: 23:20'de 12. bölümü ile atv’de...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER