Kara Para Aşk’ın yıldızı Engin Akyürek Emmy’de parlıyor!

Kara Para Aşk’ın yıldızı Engin Akyürek Emmy’de parlıyor!
Geçtiğimiz ay Seoul Drama Ödüllerinden En iyi Erkek Oyuncu ödülüyle dönen Engin Akyürek, Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı ve ITV Inter Medya’nın yurtdışı satışlarını gerçekleştirdiği Kara Para Aşk dizisindeki performansıyla En iyi Erkek Oyuncu Performansı dalında Emmy Komitesi tarafından aday gösterildi.
 
Seoul’de Adrien Brody ve Terrence Howard gibi dünyaca ünlü oyuncular ile yarışarak ödülü alan Akyürek şimdi ise aynı dalda  Brezilya’dan Emilio De Mello, Hollanda’dan Maarten Heijmans ve Birleşik krallıktan Rafe Spall ile yarışacak.

Engin Akyürek’in Kara Para Aşk dizisinde başrolü paylaştığı isim; Tuba Büyüküstün’de 2014 yılında yine Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı ve yurtdışı satışlarını ITV Inter Medya’nın üstlendiği 20 Dakika dizisindeki rolüyle Uluslararası Emmy Ödüllerinde En İyi Kadın performansı dalında aday olmuştu.
 
Kara Para Aşk bu güne kadar 50’den fazla ülkeye satıldı ve tüm dünyada büyük ilgi topladı. Dizi yayınlandığı bölgelerde oldukça yüksek reytingler elde ederek büyük başarıya ulaştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER