“Kara Ekmek ” yeni sezona sürpriz bir transferle başlıyor!

“Kara Ekmek ” yeni sezona sürpriz bir transferle başlıyor!
Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan’ın yaptığı, yönetmenliğini ise Taner Akvardar‘ın üstlendiği “Kara Ekmek” yeni sezona bomba gibi geliyor. Son derece başarılı geçen bir sezonun ardından yeni sezona da bomba gibi girmeyi planlayan Kara Ekmek ekibine sürpriz bir isim de dahil oldu.

Sıra dışı hikâyesiyle izleyiciyi derinden etkileyen Kara Ekmek; yeni sezonda sevenlerini yine Atv ekrana kilitleyecek. Dizide merakla beklenen Asiye bebeğine kavuşabilecek mi? Asiye ve Çetin, Semra’nın bebek öldü yalanlarına inanacaklar mı yoksa gerçeğin peşinden mi gidecekler, sorularının cevaplarını yeni sezonda öğreneceğiz.

Yeni sezonda atv ekranlarında devam edecek Kara Ekmek sürprizleriyle adından söz ettirmeye devam edecek. Aslan Sayanlı karakteriyle hikayeye çok sürpriz bir şekilde ünlü oyuncu Nihat Altınkaya giriyor. Aslan Sayanlı, doğduğundan beri ölmemek için mücadele eden bir mahalle delikanlısı ve gelişi Asiye ile Çetin'in hayatının ortasına bomba gibi düşecek diyorlar..

Dizinin kadrosunda Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elifcan Ongurlar, Şefika Ümit Tolun, Hale Akınlı, Berkay Tulumbacı, Gönen Aykaç, Alican Albayrak, Tuğba Melis Türk, Eren Balkan, Güzin Usta, Müge Uyar, Ali Barışık, Dora Dalkılıç ve Efe Ale gibi başarılı oyuncular yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER