Çilek Kokusu'nun Elçin'i Mine Tugay Habertürk'e konuştu!

Çilek Kokusu'nun Elçin'i Mine Tugay Habertürk'e konuştu!
Star Tv'nin Gold Film imzalı, sevilen dizisi Çilek Kokusu'nun Elçin'i Mine Tugay, Habertürk gazetesinden Güneş Aksüs'e konuştu. Sağlıklı beslenme, güzellik ve diyet hakkında olan röportajda, Mine Tugay fit kalması ve güzelliği ile ilgili şu sırları verdi: 

"Diyet yapmam gerektiğini hissettiğimde 3 ya da 5 günümü besin değeri yüksek sıvı ürünlerle beslenerek vücudumu toksinlerden arındırma yöntemiyle rahatlatıyorum. 
Sabah kahvaltıdan önce bir bardak ılık limonlu su içerim, kahvaltıda da 3 dilim tuzsuz etimek, 100 gr civarı süzme peynir, salatalık, tuzsuz zeytin ve 3 tane ceviz yerim. Gün içinde yemek aralarında acıkınca hemen limon, acı pul biber ve çörek otlu yoğurt kürü hazırlarım. Mümkün olduğunca çok sebze tüketirim. Tereyağına, tuza ve şekere bayılmama rağmen hayatımdan çıkardım."

Mine Tugay, rol aldığı Çilek Kokusu ile ilgili de şunları söyledi: 

"Eğlenceli tesadüflerle başlayıp hayatın ritminde kendi hikâyelerini oluşturan gençlerin dünyalarını ailelerinin ekseninde ekranlara getiriyoruz. Ben kızıyla ilişkisinde kontrolcü, tuttuğunu koparan, akıllı, kozmetik firması sahibi bir anneyi oynuyorum. Ama kendi hayatını erteleyen bir anne değilim. Elçin, aynı zamanda aşkın peşinden giden bir kadın. "

Kaynak: Habertürk gazetesi
Röportajın tamamını okumak için: http://www.haberturk.com/saglik/haber/1115697-guzel-ince-ve-zarif
Mine Tugay, Çilek Kokusu'nda Demet Özdemir ile birlikte rol alıyor. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER