10 diziye yeni sezon onayı: Night Court, Beyond Paradise, Unforgetten, The Split, Cross

10 diziye yeni sezon onayı: Night Court, Beyond Paradise, Unforgetten, The Split, Cross
NBC
Yakın dönemde 10 diziden daha yeni sezon haberi geldi.

* NBC, komedi dizilerinden Night Court'a 3. sezon onayı verdi. 

Ayrıca Law and Order dizilerinden Law & Order: Organized Crime için 5. sezon kararı çıktı. Ancak artık NBC’de değil, aynı şirkete bağlı dijital platform Peacock’ta yayınlanacak. Sezon 10 bölüm sürecek.

* James Patterson imzalı Alex Cross romanlarından uyarlanan Prime Video dizisi Cross başlamadan 2. sezon onayı aldı. Amazon'un dizinin gelişiminden memnun olduğu öğrenildi. 

* BBC'nin hukuk ve aile draması The Split geri dönüyor. 3. sezonunun ardından final yaptığı belirtilen dizinin Barcelona’da geçecek iki bölümle döneceği açıklandı. Bölümlerin yıl sonuna doğru yayınlanması bekleniyor.

Kadrodaki isimlerden Nicola Walker, Stephen Mangan, Annabel Scholey, Fiona Button, Deborah Findlay, Ian McElhinney, Kobna Holdbrook-Smith, Elizabeth Roberts ve Alex Guersman bölümler için geri dönecekler. Ayrıca Toby Stephens kadroya katıldı.

BBC'nin bir diğer dizisi Gavin & Stacey de dönüyor. 2010'da final yapan dizi, 2019'da özel bir bölümle dönmüştü. James Corden ve Ruth Jones’un başrolünde olduğu komedi dizisi son bir bölümle dönecek ve bölüm, Noel zamanı yayınlanacak.

BBC’nin polisiye dramalarından Unforgetten ise 6. sezon onayını aldı. Çekimler geçtiğimiz ay başladı.

Ayrıca 2. sezonunu tamamlayan bir diğer BBC polisiyesi Beyond Paradise'nin hem 3. sezon onayı aldığı hem de Noel özel bölümünün geleceği açıklandı.

* ITV’nin uzun ömürlü polisiye dizisi Vera hem 14. sezon onayını aldı hem de yolun sonu gözüktü. Başrol oyuncusu Brenda Blethyn’in ayrılık kararı aldığı ve yeni sezonun aynı zamanda son olacağı da açıklandı. Final sezonu 2 (x120′) bölüm sürecek.

* Netflix'in Hindistan'daki dizilerinden Maamla Legal Hai ve Disney+ Hotstar'ın Hindistan dizisi Taaza Khabar 2. sezon onaylarını aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER