Simu Liu ve James Wan yeni bir dizide bir araya geliyorlar

Simu Liu ve James Wan yeni bir dizide bir araya geliyorlar
Getty Images
Simu Liu'nun yeni dizi projesi de belli oldu.

James Wan'ın kendi yapım şirketi Atomic Monster aracılığıyla baş yapımcı olarak görev yaptığı isimsiz dizi projesi, NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'tan resmi onayı aldı. Casusluğu ve tekno-gerilimi bir araya getiren dizi Thomas Brandon'ın (Legacies) imzasını taşıyor. Liu, başrolün yanı sıra yürütücü yapımcılığı da üstlendi. UCP ise yapımını üstlendi.

Dizinin resmi açıklaması şöyle: "Birinci nesil Amerikalı istihbarat analisti Alexander Hale (Liu) beyninin hacklendiğini ve faillerin gördüğü ve duyduğu her şeye erişim sağladığını fark eder. Karanlık teşkilatı ve bilinmeyen bilgisayar korsanları arasında kalan Hale, sorumluları ortaya çıkarmak ve bağlılığının nerede olduğunu kanıtlamak için 7/24 performansını sürdürmek zorundadır."

Marvel imzalı Shang-Chi and The Legend of The Ten Ring'deki rolüyle tanınan Simu Liu filmden önce CBC'nin popüler komedi dizisi Kim's Convenience'ta da rol aldı. Son dönemde The Other Two dizisiyle ve Barbie filmiyle ekrana geldi. Yakında Arthur the King filminde de görülecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER