Fight Night dizisinde Muhammed Ali'yi canlandıracak isim belli oldu!

Fight Night dizisinde Muhammed Ali'yi canlandıracak isim belli oldu!
Getty Images
NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak yeni dizi Fight Night'ta Muhammed Ali'yi canlandıracak isim belli oldu. 

Tam ismi "Fight Night: The Million Dollar Heist" olan dizi, iHeartPodcast imzalı aynı adlı podcaste dayanılarak Shaye Ogbonna ve Will Packer tarafından hazırlanıyor. Jason Horwitch (Echo 3) showrunner olarak görev alıyor. Universal Television ise yapımını üstleniyor.

Dini gerekçeyle Vietnam Savaşı'nda yer almak üzere askere gitmeyi kabul etmeyen ve bu yüzden boks yapması yasaklanan Muhammed Ali'nin ringe döndüğü Jerry Quarry dövüşü zaferle sonuçlanır. Ancak sonrasında gerçekleşen bir partide yüzlerce kişi silahla rehin alınarak soyulur. Bu da ülke tarihinin gördüğü en büyük silahlı soygunlardan birisi olur.

Atlanta'da geçen Fight Night, polis ve soyguncu ekseninde yaşananları konu alacak. Dizide Muhammed Ali'yi Dexter Darden (Saved by the Bell, The Maze Runner) canlandıracak. Kevin Hart dizinin başrollerinden birini üstlendi ve yapımcı olarak da dahil oldu. Ayrıca Samuel L. Jackson, Taraji P. Henson, Terrence Howard ve Craig Brewer da kadroya katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER