TV8'den yeni bir dizi geliyor: Yetkisiz

TV8'den yeni bir dizi geliyor: Yetkisiz
Netflix
Yeni yıla girmemizle birlikte Aşka Düşman dizisini ekrana getirmeye başlayan TV8 bir diziyi daha izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. TodoTVNews'ün haberine göre orijinal ismi "Vivir sin permiso" olan İspanya yapımı Unauhorized Living'in yerli uyarlaması için hazırlıklar başladı.

Mediaset'in uluslararası dağıtımını üstlendiği dizi İspanya'da Telecinco kanalında 2018-2020 aralığında yayınlandı ve iki sezon, toplamda 23 bölüm sürdü. İlk sezonuyla ülkenin en çok izlenen dizisi olmayı başaran, ikinci sezonuyla da büyük ilgi gören dizinin bölümleri Netflix Türkiye'de de yer alıyor. Netflix'in "Yetkisiz Bir Hayat" ismiyle yerelleştirmeyi tercih ettiği dizide Alzehimer olduğunu saklayan Galiçyalı bir gemi şirketi patronu ve uyuşturucu baronu emeklilik planlarını açıkladığında sağ kolu, imparatorluğu vârisinden çalmayı planlıyor.

Acun Medya imzalı yerli uyarlamasının ekrana "Yetkisiz" adıyla gelmesi planlanıyor. Gökhan Horzum dizinin senaryonu kaleme alacak, Volkan Kocatürk yönetmenliğini yapacak, Esat Yontunç ise yönetici yapımcılığını üstlenecek.

2023'ün ilk yarısında Netflix'in en çok izlenen İspanya yapımı dizilerinden birisi olan Unauhorized Living, daha önce İtalya'ya da uyarlandı. "Il Patriarca" adlı diziyi 2022'de Channel 5 yayınladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER