Yıldıray Şahinler, Arak dizisi hakkında açıklamalarda bulundu!

Yıldıray Şahinler, Arak dizisi hakkında açıklamalarda bulundu!
“Hikaye bir yol hikayesi sanki. Bir ailenin geçtiği uzun bir yolculuk, öte yandan çağdaş bir Robin Hood öyküsü. ‘Çalmak’ eylemi üzerine durup düşünmemize yol açacak bir aksiyon örgüsü var.”
 
Show TV’nin izleyici ile buluşmak için gün sayan, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi “Arak”ın sevilen oyuncularından Yıldıray Şahinler, proje hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu.


 
Şahinler, dizinin hikayesi için şunları söyledi; “Hikaye bir yol hikayesi sanki. Bir ailenin geçtiği uzun bir yolculuk, o yolculuk içinde her birinin değişimleri, savruluşları, kopuşları, bir arada duruş çabaları… Öte yandan çağdaş bir Robin Hood öyküsü. ‘Çalmak’ eylemi üzerine durup düşünmemize yol açacak bir aksiyon örgüsü var. Bunların ardında da katman katman açılan, sürprizlere gebe sırlarla dolu bir hesaplaşma hikayesi.”
 
Oynadığı Halim karakterini ise şöyle anlatıyor; “Benim oynadığım Halim karakteri Kara, Yosun ve Sedat’ın amcası. Bir yanıyla ailenin en kalender, görmüş geçirmiş üyesi. Kara’nın deli dolu yanını dizginlemesine yardım eden bir akıl hocası, ailenin sırlarını bir yük gibi taşıyan biri; diğer taraftan da annesi Sema’nın güvenli gölgesinde tam büyüyememiş orta yaşlı bir erkek çocuk.”
 
Titiz bir ön hazırlık süreci geçirdiklerini söyleyen oyuncu, projenin en cazip yönlerini ise şöyle özetledi; Hem öykünün çok katmanlı örgüsü hem de karakterlerin iyi ve kötüden ibaret olmayan derinlikli ve şaşırtıcı yapısı beni ilk çeken şeydi. Sonra da kadronun kalitesi kararımda belirleyici oldu.”
 
Arak’ta izleyiciyi nelerin beklediğini ise şu sözlerle vurguluyor; “Çok sarsıcı, çok şaşırtıcı, çok yoğun bir dizi görecekler. Oyunculuk kalitesinin çok dengeli ve yüksek olacağı, hiçbir anı geçiştirilmemiş bir rejiyle oluşan bir iş seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.”
 
İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimleri kadrosunda bir araya getiren Arak Perşembe saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER