Sandık Kokusu’nun Atilla’sı Metin Akdülger, projeye dair konuştu!

Sandık Kokusu’nun Atilla’sı Metin Akdülger, projeye dair konuştu!
Show TV'nin yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi usta isimleri bir araya getiren dizisi Sandık Kokusu’nun Atilla’sı Metin Akdülger, yeni rolü ile şaşırtmaya geliyor. Bugüne kadar oynadığı karakterlerden çok farklı bir tiple izleyici karşısına çıkacak oyuncu, projeye dair konuştu.


 
Sürprizli bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan Akdülger, Sandık Kokusu’nu şöyle özetledi; “Aile ve birey olmanın sınırlarını anne ve çocuklar ekseninde değerlendiren sürükleyici bir hikaye ve benim buradaki rolüm oyunbaz bir katalizör diyebilirim.”
 
Projenin en cazip yönleri için ise şunların altını çizdi; “Uzun süredir televizyon için tasarlanan bir hikayenin içinde yer almadım. Bu sebeple televizyon konusunda işinin ehli olan bir ekiple çalışmanın cazibesini sayabilirim ilk olarak. Sonrasında canlandıracağım karakterin dünyası ve düğümleri bana cazip geldi. Projenin yapım öncesi aşamasında ekip arkadaşlarımız belli oldukça içimdeki heyecan ve mutluluk daha da arttı diyebilirim.”
 
Sete yeni çıkan oyuncu, hazırlık ve çekim süreçlerinin keyifli geçtiğini, Atilla karakteri ile izleyiciyi şaşırtmayı hedeflediklerini söyledi.
 
Sandık Kokusu her çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER