10 diziye yeni sezon onayı: Foundation, Leverage: Redemption, Criminal Code, The Upshaws...

10 diziye yeni sezon onayı: Foundation, Leverage: Redemption, Criminal Code, The Upshaws...
Apple
Yakın dönemde 10 yabancı diziye daha yeni sezon onayı geldi.

* Apple TV+, üç ay önce 2. sezon finali yayınlanan Isaac Asimov uyarlaması Foundation dizisine 3. sezon onayını verdi.

* Leverage dizisinin uzantısı olarak yoluna devam eden Leverage: Redemption 3. sezon onayını aldı. Amazon'ın dijital platformu Freevee'de yayınlanan dizinin Prime Video'ya geçtiği de açıklandı. Ayrıca Prime Video'da yayınlanan Harlem dizisi de 3. sezon onayı aldı.

* ITV ve dijital platformu ITVX'te yayınlanan gençlik dizisi Tell Me Everything ve medikal drama Malpractice 2. sezon onaylarını aldı.

* Netflix, komedi dizisi The Upshaws'a 5. sezon onayı verdi. Ayrıca Kasım ayında ilk sezonu yayınlanan, Brezilya yapımı Criminal Code (DNA do Crime) dizisi 2. sezon onayı aldı.

* Danimarka’da TV 2’nin, ABD’de MHz Choice’un, Avustralya’da SBS’in yayınladığı medikal drama The Shift (Dag & nat) 2. sezon onayını aldı.

2. sezon ilk sezonun iki yıl sonrasıyla başlayacak ve yeni doğandan ziyade çocuk bölümüne daha fazla odaklanacak. Hastanenin yeni doğan bölümünü yöneten Ella’yı canlandıra Sofie Gråbøl (Forbrydelsen) ise yeni sezona konuk olarak dönecek.

* Avustralya kanalı ABC'de yayınlanan Troppo dizisi için 2. sezon onayı aldı. Thomas Jane ve Nicole Chamoun'ın başrolde olduğu dizinin yeni sezonu ilk sezonun 6 ay sonrasında başlayacak. Ayrıca komedi dizisi Fisk de 3. sezon onayı aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER