Sarmaşık Zamanı dizisinden yeni bir tanıtım daha yayınlandı!

Sarmaşık Zamanı dizisinden yeni bir tanıtım daha yayınlandı!
21 Eylül’den itibaren TOD’da yayınlanacak dizi Sarmaşık Zamanı’ndan temponun bir an olsun düşmediği yepyeni bir tanıtım daha yayınlandı
 
Yepyeni tanıtımında Burçin Terzioğlu ve Onur Tuna’nın yanı sıra Hazal Türesan, Yiğit Kirazcı, Tilbe Saran ve Emre Karayel’in yer aldığı Sarmaşık Zamanı izleyiciyi heyecan ve gerilim dolu dünyasına davet ediyor. Yayınlanan tanıtım iddialı dizinin temposu yüksek hikayesi ile ilgili yeni sinyaller veriyor.
 
Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğuna oturduğu projenin senaryosunu Savaş Korkmaz kaleme alırken, oyuncu kadrosunda usta isimler Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu ve Fatih Berk Şahin yer alıyor. Sarmaşık Zamanı’nın dev oyuncu kadrosunda ayrıca Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü gibi başarılı isimler bulunuyor. Dizinin idari yapımcılığını ise OM CONTENT üstleniyor.
 
TOD'un yurt dışında da izleyiciyle buluşacak yeni dizisi Sarmaşık Zamanı, Türkiye ile aynı anda MENA bölgesinde yayınlanacak.
 
KONUSU: Mutlu bir evliliği, sevdiği bir işi olan Ezgi, bir gün karşısına çıkan bir yabancının söyledikleriyle inandığı her şeyi sorgulamaya başladı. Kocası Kerem, gerçekte nasıl bir insandı? Görünüşte mutlu olan evlilikleri belki de dağılmanın eşiğindeydi. Ezgi, duyduklarına mı, gördüklerine mi yoksa hissettiklerine mi inanması gerektiğini bilmiyordu. Sorgulamalarının sonucunda Ezgi kendini bir karakolda bulacaktı. Kerem, bir kadını öldürmüş olabilir miydi? 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER