Kim Catrall, And Just Like That için yeniden Samantha oluyor!

Kim Catrall, And Just Like That için yeniden Samantha oluyor!
Craig Blankenhorn/Warner Bros./Everett Collection
And Just Like That'ten beklenmedik bir kadro haberi geldi. Variety'nin haberine göre Kim Catrall, dizinin gelecek sezonunda Samantha Jones karakterini yeniden canlandıracak.

Oyuncunun Ağustos ayında yayınlanacak 2. sezon finaline konuk olduğu öğrenildi. Catrall, sadece bir sahne çekti. Onu da 22 Mart'ta New York'tayken, başrollerden herhangi birini ya da showrunner Michael Patrick King'i görmeden gerçekleştirdi.

Sahnede Samantha ve Carrie telefonda konuşuyor olacak. Dizinin ilk sezonunda Carrie ve Samantha zaman zaman birbiriyle mesajlaşırken ekrana gelmiş ve birinci sezon finalinde yeniden bir araya gelmek üzere plan yapmışlardı.

Habere göre Samantha'nın yer aldığı sahne için kostümünü, Sex and the City'nin kostüm sorumlusu Patricia Field hazırladı. Field, esasında devam dizisi And Just Like That'te görev almıyor. Ayrıca bölümdeki Samantha sahnesinin karakter için devam hikayesi özelliğinde olmayacağı öğrenildi.
 
Orijinal dizide ve iki devam filminde Samantha'yı canlandıran Kim Catrall, 2016'da potansiyel bir üçüncü filmde rol almayacağını ve senaryodan memnun kalmadığını, karakterle işinin bittiğini açıklamıştı. Carrie'yi canlandıran Sarah Jessica Parker'la anlaşamadığı bilinen Catrall, devam dizisi için davet edilmemiş; kendisi de ilgilenmediğini belirtmişti.

Habere göre HBO'nun ve yeni ismiyle MAX'in CEO'luğunu üstlenen Casey Bloys, geçtiğimiz kış kendisiyle iletişime geçerek geri dönmesi için ikna etti. Şimdilerde Robert de Niro'yla About My Father filmini çeken oyuncu, How I Met Your Father'ın ikinci sezon bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Ayrıca 22 Haziran'da başlayacak Netflix dizisi Glamorous'un kadrosunda da bulunuyor.

And Just Like That'ın 2. sezonu da 22 Haziran'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER