Netflix'in yeni draması The Corps'un başrolleri belli oldu!

Netflix'in yeni draması The Corps'un başrolleri belli oldu!
Miles Heizer, Vera Farmiga, Max Parker and Liam Oh
Amber De Vos, Jesse Grant, Antony Jones / Getty Images; Netflix
Netflix'in yeni draması The Corps'un başrolleri belli oldu. Usta yapımcı Norman Lear'ın da dahil olduğu projeye Miles Heizer, Vera Farmiga, Max Parker ve  Liam Oh katıldı.

10 bölüm onay alan dizide Cedrick Cooper, Ana Ayora, Angus O’Brien, Dominic Goodman, Kieron Moore, Nicholas Logan, Rico Paris, Blake Burt, Logan Gould, Zach Roerig, Johnathan Nieves, Brandon Tyler Moore, Ivan Hoey Jr., Anthony Marble ve Joy Osmanski de rol alacak.

The Corps, zorbalığa uğramış eşcinsel genç Cameron Cope'un heteroseksüel en yakın arkadaşı Ray'le birlikte, 1990'da, yani orduda gay bir asker olmanın hapis ya da daha fazlası anlamına gelebileceği dönemde Donanma'ya katılmasını takip edecek. Heizer ve Oh, Cameron ve Ray'i canlandırırken Farmiga, Cameron'ın annesini, Parker ise Cameron'da kendisini gören bir Donanma mensubunu oynayacak.

Sony Pictures Television ve Lear’in şirketi Act III Productions'ın yapımını üstlendiği dizi, Greg Cope White’ın anı kitabı The Pink Marine'den esinleniyor. Andy Parker (Tales of the City) uyarlamayı hazırlıyor ve showrunner olarak görev alıyor. White ise yazar ve yapımcı olarak projeye dahil oldu.

Not: 1994'te, Bill Clinton'ın başkanlık döneminde getirilen Don’t Ask, Don’t Tell yasası gereğince eşcinseller cinsel yönelimlerini açıklamadıkları sürece ABD ordusunda görev yapmalarına izin verildi ve eşcinsellere cinsel yönelimleri nedeniyle ayrımcılık yapılması yasaklandı. Eşcinselliğini açık yaşayan kişilerin orduya katılmasına izin verildi. Yasa, 2011'de yürürlükten kalktı ve serbest haline geldi. 2013'le birlikte eşcinsel evliliklerin federal hükümet tarafından da tanınmasına karar verildi. 2015 itibarıyla ABD'de 50 eyalette eşcinsel evlilikler yasal hale geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER