Refika ile Öze Dönüş programı 24Kitchen ekranlarında başlıyor!

Refika ile Öze Dönüş programı 24Kitchen ekranlarında başlıyor!
Ramazan boyunca sofralarımızı zenginleştirecek lezzetler, unutulmuş kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimiz ve geleneklerimiz “Refika ile Öze Dönüş” programıyla 20 Mart Pazartesi gününden itibaren hafta içi her akşam saat 20.00'de 24Kitchen ekranlarına geliyor.
 
 Kuzguncuk’ta sürdürdüğü İstanbul semt kültürünü mutfağına taşıyan Refika, evlerimizde kolaylıkla uygulayabileceğimiz leziz tariflerini kendine has samimi ve eğlenceli üslubuyla izleyicilerle paylaşıyor. 
 
Ramazan boyunca sofralarımızı zenginleştirecek pek çok lezzeti, unutulmuş kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimiz ve geleneklerimiz üzerinden anlatan Refika, mutfağımıza giren ürünlerin ziyan olmadan, daha sürdürülebilir bir yaşam için ne tür farklı yöntemlerle kullanılabileceğini gösteriyor. “Refika ile Öze Dönüş”, 20 Mart Pazartesi gününden itibaren hafta içi her akşam saat 20.00'de 24Kitchen ekranlarında.
 
Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER