TNT, Snowpiercer'ın final sezonunu yayınlamayacak

TNT, Snowpiercer'ın final sezonunu yayınlamayacak
TNT'den Snowpiercer dizisiyle ilgili yeni bir karar geldi.

Warner Bros. ve Discovery'nin birleşmesinin ardından ortak şirketin bünyesindeki kanallardan TNT ve TBS'in orijinal yapım dizi projesi yapmayacağı açıklanmıştı. Animal Kingdom'ın finalinin ardından TNT'nin elinde yalnızca Snowpiercer dizisi kaldı. Haziran ayında 4. sezonun aynı zamanda son olacağı da açıkladı. Bugün gelen haberle kanal, final sezonunu yayınlamayacağını duyurdu.

Birleşme sonrası büyük bir toparlanma sürecine giren Warner Bros. Discovery, birçok projesinden vazgeçti ya da çekimleri tamamlansa dahi yayınlamama kararı aldı. Snowpiercer kararının da benzer şekilde vergi indirimlerinden yararlanmak üzere alındığı düşünülüyor. Ancak dizinin yapımcısı Tomorrow Studios, Snowpiercer’ın öncesinde ve sonrasında geçecek potansiyel projelerle birlikte yeni sezonu satın alındı.

Şirket, gelecek sezonu başka bir yayıncıya pazarlamaya çalışacak. Diziyi dijitalde yayınlayan Netflix'in yayın hakkını alıp almayacağı ise merak ediliyor. TBS, yeni sezonları çekilen Chad dizisinden vazgeçtiğinde Roku; yarışma programı The Big D'den vazgeçtiğinde Peacock kurtarmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER