Radyo Trio yayın hayatına başladı!

Radyo Trio yayın hayatına başladı!
12 Aralık 2022 tarihinde yayına başlayan Radyo Trio, yeni yıla hızlı bir başlangıç yaptı. İlk ayını kutlayan Radyo Trio tüm gün tam zamanlı yayın hayatına start verdi. Marmara Bölgesi 97.6 frekansından yayın yapmakta olan Radyo Trio yakında Ankara, Mersin, Adana, Eskişehir ve Balıkesir’den de dinleyicilerine merhaba diyecek.
 
Heyecanlı, samimi, genç ve dinamik tarzı ile kısa zamanda geniş kitlelerle buluşmayı amaçlayan Radyo Trio güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. Radyo Trio’nun; ailesine kattığı, sektörün   önde gelen isimlerinden oluşan  zengin yayın akışında hafta içi her gün;

Sabah kuşağında 07:00 - 10:00 saatleri arasında  ‘Emre Mutlu Show

Akşam kuşağında 18:00 – 20:00 saatleri arasında Cenk ve Erdem’in sunduğu ‘Müebbet Muhabbet’ programları yer almaktadır.

Ayrıca;

Her Pazartesi 14:00 – 16:00 saatleri arasında Ufuk Kaan Karacan’nın sunduğu ‘Spor Meddahı’

Her Salı 16:00 – 18:00 saatleri arasında aktör Deniz Tansel Öngel ve Erdal Şahin’in her hafta ünlü bir konuk ağırladığı ‘Hikaye Avcıları

Her Cuma 16.00 – 18.00 saatleri arasında Metin Özülkü’nün sanatçı konuklarını ağırladığı ve akustik performans sergilediği ‘Metin Özülkü ile Müzik Molası’

Ve her Cuma ve Cumartesi geceleri DJ Serdar GLZ ‘nin  eğlenceli perfomansı  ‘DiskotekRadyo Trio’da dinleyicileri  ile buluşmaktadır.
 
Türkçe Pop, Alternatif Pop, Pop Rock ve Pop Rap kategorilerinde popüler müziklerin yeni frekansı Radyo Trio; sosyal sorumluluk projelerini destekleyen, yenilikçi, dost ve enerjik tavrını çeşitli sosyal sorumluluk projeleri, sponsorluk çalışmaları ve etkinlikler ile pekiştirip, dinleyicisiyle sahada buluşacağı canlı yayınlar da planlamaktadır.
 
App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen uygulaması ile Radyo Trio her an her yerde dinlemeniz ve kesintisiz müzik keyfi yaşamanız için artık sizlerle…
 
Radyo Trio Hakkında
Radyo Trio Saner Ayar’a ait  Varlık Şirketler Grubu’nun en genç üyesidir. Aynı çatıyı paylaştığı O3 Medya, Lanistar, CB Medya, NO4 gibi dizi ve film endüstrisinde lider konumundaki kardeş şirketlerinden aldığı pozitif enerji ve yaratıcı vizyon ile sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir.
 
Heyecanlı, samimi, genç ve dinamik tarzı ile kısa zamanda geniş kitlelerle buluşmayı amaçlayan Radyo Trio’nun yönetici koltuğunda  ise Ayşe Ayar yer almaktadır.
 
İstanbul 97.6 frekansından yayın yapmakta olan Radyo Trio, Marmara bölgesine ek olarak çok yakında Ankara, Mersin, Adana, Eskişehir ve Balıkesir’de de yayında olacak.  Erişim yatırımlarına bu sene içerisinde farklı şehirlerde de devam edecek Radyo Trio aynı zamanda  dilediğiniz zaman cep telefonlarınızda; App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Radyo Trio’yu her an her yerden dinlemek mümkün.
 
Radyo Trio Seninle Aynı Frekansta!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER