Hayko Cepkin, Jekyll & Hyde müzikalinin başarısını anlattı!

Hayko Cepkin, Jekyll & Hyde müzikalinin başarısını anlattı!
Antre Production tarafından sahnelenen, dünyaca ünlü ‘Jekyll & Hyde’ müzikali güçlü kadrosu, etkileyici hikayesi ve daha önce görülmemiş prodüksiyonuyla sezonun en beğenilen oyunlarından biri oldu.

Hayko CEPKİNElçin SANGU, Nermin KOÇAKUmut KURTCenk BIYIK ve Fatih AL gibi bir çok değerli oyuncu ve müzisyenin yer aldığı ‘Jekyll & Hyde’ sahnedeki 45 kişilik ekibiyle de izleyicilere unutulmayacak performanslar yaşatmaya devam ediyor.Her temsili yoğun ilgi gören müzikalin yakaladığı başarı hakkında oyunun başrolü Hayko Cepkin,”Muhteşem hikaye, mest eden melodiler, vizyoner bir ekip ve kocaman bir aile olmayı başarabilen bir oyuncu, müzisyen kadrosu. Teklifi aldığım ilk gün, sahneye adımımı attığım her gün, tükenmeyen heyecanım ve duyduğum gurur, ömrümün sonuna kadar hissedeceğim en büyük hatıram olacak. Sevenlerimiz de bizleri uzunca yıllar gözleri dolu, hisleri karışık, heyecandan ayaklanmış, şevkle, zevkle alkışlamaya devam edecek.” dedi.

Yapımcılığını Melikcan Zaman'ın üstlendiği ,yönetmen Taner Tunçay, genel sanat yönetmeni Malcolm Keith Kay, yaratıcı yapımcı Feri Baycu Güler, müzik direktörü Sabri Tuluğ Tırpan ve koreografisini ise Seda Özgiş Kaleci’nin üstlendiği müzikal her oyunda izleyicileri etkisi altına alıyor.

Oyunun konusu: Babasının zihinsel sorunlarını çözmek ve ona yardım etmek için bir tedavi arayışında olan Dr. Jekyll insan doğasındaki “iyi” ve “kötü”yü birbirinden ayırmak ve kötüyü denklemden çıkartmak istemektedir. Çalışmaları tıp çevrelerince “fazlasıyla sıra dışı, hatta çılgınca” bulunur ve ihtiyacı olan desteği alamaz. Babasını kurtarmak için her şeyi yapmakta kararlı olan Dr. Jekyll hazırladığı formülleri kendi üzerinde denemekten başka bir çaresi kalmadığını düşünür ve deneyler sonucu içindeki “karanlık kişilik” Mr. Hyde’ı uyandırır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER