Andor dizisi ilk iki bölümüyle FX'te ekrana gelecek!

Andor dizisi ilk iki bölümüyle FX'te ekrana gelecek!
Lucasfilm’in duyurulduğu andan itibaren merakla beklenen ve ‘Star Wars’ serisinin fırtınasını daha çetin ve sert şekilde devam ettiren dizi ‘Andor’, Disney+’ta serüvenine devam ediyor. Büyük beğeni toplayan diziyi henüz izlememiş olanlar için ise FX kanalı büyük bir sürprizle geliyor. Dizinin ilk iki bölümü bugün FX’ten izlenebilecek. Serinin soluksuz izlenecek 12’nci ve final bölümü ise bugünden itibaren Disney+’taki yerini alacak. 
 
‘Obi-Wan Kenobi’ ile ‘Star Wars’ hayranlarına hazine sunan Disney+, serinin sıkı izleyicilerini ‘Andor’la buluşturdu. Bugün final bölümünün yayınlanmasıyla tüm sezonun Disney+’ta izlenebileceği dizi için FX’in seyircilerine bir sürprizi bulunuyor. Bu akşam saat 22:20’deFX, ‘Andor’un ilk iki bölümünü ekranlara getirecek. 
 
‘Rogue One: A Star Wars Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan ve filmin 5 yıl öncesine giderek Star Wars evrenindeki büyük direnişi anlatan diziyi henüz izleyemeyenler iki ayrı kanaldaki yayınıyla başlangıç yaparak serüvenin tamamını Disney+’tan seyredebilecekler.
 
Diego Luna, Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller ve Fiona Shaw gibi önemli isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Tony Gilroy oturuyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER