Mandy Moore, Dr. Death'in 2. sezon kadrosuna dahil oldu

Mandy Moore, Dr. Death'in 2. sezon kadrosuna dahil oldu
Mandy Moore'un yeni dizi projesi belli oldu. This is Us dizisine veda eden oyuncu, Dr. Death'in kadrosuna dahil oldu.

ABD merkezli dijital platform Peacock'ta ekrana gelen Dr. Death'in ilk sezonu hastalarını sık sık sakat bırakan Dr. Christopher Duntsch vakasını odaklandı ve başrolde Joshua Jackson yer aldı. Onay alarak antoloji formatına dönüşen Dr. Death, yine gerçek bir hikayeye dayanan 2. sezonunda kendisine “Miracle Man” lakabını kazandıran yenilikçi operasyonlarıyla tanınan cerrah Paolo Macchiarini’nin hikayesini anlatacak.

Araştırmacı gazeteci Benita Alexander bir hikaye için ona yaklaştığında, kişisel ve profesyonel hayatı arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Benita’nın hayatı sonsuza dek değişir. Benita, Paolo’nun sırlarını korumak için ne kadar ileri gideceğini öğrenirken, dünyanın dört bir yanından bir grup doktor, “Miracle Man” hakkında her şeyi sorgulayan şok edici keşiflerde bulunuyor.

Yeni sezonda başrolü Edgar Ramirez üstleniyor. Moore ise bahsi geçen Benita Alexander karakteriyle kendisine eşlik edecek. Patrick Macmanus tarafından hazırlanan aynı adlı podcaste dayanan Dr. Death'in yeni sezonunda podcast serisinin 3. sezonu işlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER