Bedel'de Vedat'ın öfkesi konağı birbirine katacak!

Bedel'de Vedat'ın öfkesi konağı birbirine katacak!
Bedel’de heyecan hiç bitmiyor. Ardarda heyecanın süregeldiği ve seyirciyi ekrana kilitleyen dizide bu kez Vedat’ın öfkesi ortalığı kavuruyor.

Hırslı ve öfkeli karakteri oynayan Necip Memili (Vedat) , Dilara Öztunç (Gönül) ile Rozet Hubeş’i (Naciye) konaktan kovuyor. Rozet Hubeş (Naciye) ne yaparsa yapsın, yıllar evvel kocasını aldatmasının ve bu ilişkiden de bir kızının olması gerçeğinin gün yüzüne çıkmasına engel olamıyor.

Dilara Öztunç (Gönül), önceki bölümlerde çok düşkün olduğu babasının, öz babası olmadığını öğrenmiş ve bu gerçeği onun öğrenmemesi için büyük gayret sarf etmişti. Fakat artık gerçek bir şekilde ortaya çıkıyor. Tüm gerçeklerin günbegün ortaya çıkması ile bağları iyice kopan Seyhanlı Ailesinde gerginlikler artıyor.

Ntc Medya’ya ait “Bedel” dizisinin Yapımcısı bir çok başarılı işlere imzasını atan Mehmet Yiğit Alp. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.. Heyecan, aşk, hırs ve entrika dolu dizinin senaryosu , Özgür Evren Heptürk, Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt’a ait.

Çok sevilen dizi “Bedel” 7 mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER