Star TV gündüz kuşağı 22 Ağustos'ta sezona kaldığı yerden devam ediyor!

Star TV gündüz kuşağı 22 Ağustos'ta sezona kaldığı yerden devam ediyor!
Star TV'nin sevilen gündüz kuşağı programları yeni sezona 22 Ağustos'ta kaldığı yerden merhaba demeye hazırlanıyor.

DR. HALİT YEREBAKAN’LA ’’DOKTOR GELDİ’’ 22 AĞUSTOS PAZARTESİ BAŞLIYOR...

Kafanızı kurcalayan sağlık sorunlarına en hızlı şekilde cevap bulmaya hazır mısınız?

Dr. Halit Yerebakan, alanında uzman konuklarla, sağlığınızla ilgili merak ettiklerinizi cevaplamak üzere hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor…
 
Sağlıklı beslenme, fazla kilolar, kalp, tansiyon, şeker ve aklınıza gelecek tüm hastalıkların ele alınacağı ‘DOKTOR GELDİ’, sağlık programlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor…
 
Kalp-Damar Cerrahisi Uzmanı DR. HALİT YEREBAKAN’ın sunacağı ‘DOKTOR GELDİ’ programında, doğal yaşama dair bilimsel püf noktaları, bilimin ışığında sağlınıza dair en güncel ve doğru bilgiler, çözüm aradığınız tüm sağlık sorunları ve cevapları ekranlara gelecek…
 
Her gün yeni bir sağlık konusu ve alanında uzman konukları ile ‘Dr. Halit Yerebakan’la DOKTOR GELDİ’ 22 Ağustos saat 09:00’da STAR’da başlıyor!

“SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN”

Yeni sezonuyla 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Star’da!

Ekranların fenomen programı, sabahların vazgeçilmezi, bir televizyon klasiği Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni sezonuyla bomba gibi dönüyor! Sürpriz ve heyecanın yeni sezonda da devam edeceği program 22 Ağustos Pazartesi Star’da canlı yayınla başlıyor.

Bugüne dek birçok çifti evlendiren, aileleri ikna eden, yuvalar kuran efsane programda hem yeni hikayeler yer alacak, hem de destanlaşan aşk hikayelerinin devamı gelecek. Yeni yuvaların kurulmaya devam edeceği programda aksiyonun ardı arkası kesilmeyecek!

Türkiye’nin ilgiyle takip ettiği isimler Havvanur-Murat, Emre-Nurgül… Kahramanlarımızın hikayeleri kaldığı yerden devam edecek mi? Yoksa her şey sil baştan mı yazılacak? Sabahın Sultanı Seda Sayan’da fenomen haline gelen, aşk hikayeleriyle ekranların vazgeçilmezi olan isimler merak edilenleri canlı yayında anlatacak. Çarpıcı gelişmeler tüm gerçekliğiyle ekrana gelecek.

Suların bir türlü durulmadığı Emre ve Nurgül aşkında neler oluyor? Aileler bir araya gelebildi mi? Nurgül, Emre’nin nişan teklifini kabul edecek mi? Yoksa inatlaşma ve gurur bu aşkın sonu mu olacak? Hepsi ve daha fazlası Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın yeni bölümlerinde yer alacak.

Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran “Sabahın Sultanı Seda Sayan” yeni sezonuyla 22 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün canlı yayınla 10:00 ‘da Star’da!

“SERAP PAKÖZ İLE GERÇEĞİN PEŞİNDE”

Yeni sezonuyla 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Star’da!

Mesleğinin 40. yılında ekranlarda olmaya devam eden Serap Paköz’ün sunumuyla, “Gerçeğin Peşinde”, 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzlerini aydınlatmaya devam edecek.Kayıpların bulunacağı,ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’,izleyenleri yine derinden etkileyecek. 

Haftalarca merakla takip ettiğiniz kayıp Dilek Başbağ dosyasında hedef saptıranların gizledikleri bir bir ortaya çıkacak. Kasım 2021’de esrarengiz bir şekilde altınlar ile ortadan kaybolan Elmas, çocukları ve Gerçeğin Peşinde ekibi tarafından aranmaya devam ediyor.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de katkı sağlayacak.

“Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde” yeni sezonuyla 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 13.00’te Star’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER