Netflix, Heartstopper'a çift sezonluk onay verdi

Netflix, Heartstopper'a çift sezonluk onay verdi
Netflix'ten yeni bir onay haberi var.

Platform, 22 Nisan'da 8 bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen Heartstopper'a çift sezonluk onay verdi. Dizi, böylece 2. ve şimdiden 3. sezonu garantiledi.

See-Saw Films’in yapımcısı olduğu Heartstopper (Kalp Çarpıntısı), tamamı erkek öğrencilerden oluşan bir okulda eşcinselliğini açık yaşayan Charlie ile rugby oyuncusu Nick'in birbirlerine karşı hisler beslemeye başlayınca yaşananları konu alıyor. İngiltere merkezli dizide başrolleri Joe Locke (Charlie) ve Kit Connor (Nick) üstleniyor. Kadroda William Gao, Yasmin Finney, Corinna Brown, Kizzy Edgell, Sebastian Croft, Cormac Hyde-Corrin, Rhea Norwood, Tobie Donovan, Jenny Walser, Fisayo Akinade, Chetna Pandya ve Alan Turkington da yer alıyor

Tumblr ve Tapas’ta yayınlanan bir webcomic serisi olan Heartstopper'ın şimdiye kadar 4 cildi piyasaya çıktı. Alice Oseman imzalı serinin 5. ve son cilt ise 2 Şubat 2023'te raflarda olacak. Ülkemizde Yabancı Yayınları'nın ilk 3 cildini bastığı bastığı Kalp Çarpıntısı "muzır" ilan edildi ve kapalı zarflar içerisinde ‘küçüklere zararlıdır’ ibaresi ile satış yapılmasına karar verildi.

Alice Oseman onay haberini kendi çizimiyle kutladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER