HBO ve Channel 4'un yeni dizisi Get Millie Black'in başrolleri belli oldu

HBO ve Channel 4'un yeni dizisi Get Millie Black'in başrolleri belli oldu
HBO ve Channel 4'un yeni dizisi Get Millie Black'in başrolleri belli oldu.

Tamara Lawrance (The Long Song) ve Joe Dempsie (Skins, Game of Thrones) başrolü üstlenirken kadroya Gershwyn Eustache Jr. ve Chyna McQueen de katıldı. Sezonu 6 bölüm sürecek drama dizisinin çekimleri bu hafta Jamaika'da başladı. Bölümleri Tanya Hamilton yönetiyor. Yapımını Motive Pictures üstleniyor.

Scotland Yard'da dedektiflik yapan Millie Black, işini bırakmak zorunda kalınca Kingston'a dönerek kayıp vakalar üzerine çalışmak için Jamaika'daki polis kuvvetine katılır. Kısa sürede kendisini kurtarılmayacak bir kız kardeşi kurtarması, bulunamayan bir oğlanı bulması, hayatını alt üst edecek ve onu neredeyse kıracak bir davayla ilgilenmesi gerekecek.

Dempsie, önemli bir soruşturma için İngiltere'den Jamaika'ya gelen ve yolu Millie ile kesişen Scotland Yard mensubu Dedektif Luke Holborn'u canlandıracak. Eustache, Millie'nin hayatı alt üst olmak üzere olan gay polis ortağı Curtis'i oynayacak. McQueen ise Millie'nin Sunlight Ladies adlı queer bir grupta müzik yapan kız kardeşi Hibiscus'a hayat verecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER