Sabahın Sultanı Seda Sayan bayram haftası yeni bölümleriyle her gün Star’da!

Sabahın Sultanı Seda Sayan bayram haftası yeni bölümleriyle her gün Star’da!
Star’da hafta içi her sabah canlı yayınlanan “Sabahın Sultanı Seda Sayan”, bayram boyunca da yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam edecek. ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’da, hafta içi her sabah ünlü konuklarla bayram coşkusu yaşanacak.
 
DOLU DOLU BİR HAFTA YAŞANACAK
 
Bayramın ilk günü Latif Doğan halaylarla türkülerle bayram eğlencesi hep birlikte yaşanacak. Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahı Op. Dr.Fatih Kırar, merak edilenleri soruları yanıtlayacak.
 
Bayramın ikinci günü ise, Hasan Yılmaz ile Ankara türküleri ve havalarıyla eğlence zirve yapacak.
 
Bayramın üçüncü günü konuğu Nadide Sultan, tüm stüdyoyu coşturacak! Uzun süredir evlenmek isteyen Recep ve Nisa da evliliğe ilk adımlarını atacak. Genç çifte stüdyoda anlı şanlı kına töreni yapılacak.

Bayram haftası perşembe günü kıpır kıpır şarkılarıyla, Bolulu Ramazan Çelik ile yer yerinden oynayacak! Neslihan ve Yener’in kına töreni yapılacak, mutluluklarına herkes şahit olacak. Beyin sinir ve Omurilik Cerrahı Op. Dr. Fatih Kırar merak edilenleri soruları yanıtlayacak.

Cuma günü; Nur Ertürk ve Hüseyin Kağıt unutulmaz bir programa imza atacak, müzik ziyafeti yaşanacak. Psikiyatri Uzmanı Dr. Cem Öge merak edilenleri yanıtlayacak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan’, bayram haftası yeni bölümleriyle her gün saat 09.45’te Star’daBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER