Bülent Alkış, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı kadrosuna katıldı!

Bülent Alkış, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı kadrosuna katıldı!
Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan’ın yer aldığı, senaryosunu Serdar Özönalan ve Hasan Erimez’ in birlikte kaleme aldıkları; Perşembe akşamları TRT 1'de ekrana gelen ‘’Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı‘’ dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Diziye son katılan ünlü isim Bülent Alkış oldu.

Bülent Alkış’ın canlandıracağı “Kemal Reis“, Osmanlı Devleti’ne bağlı Türk korsanlar içinde en büyüğü ve en meşhurudur. Piri Reis’in amcasıdır. Namı bütün Akdeniz’e yayılmış olan Kemal Reis, Osmanlı Devleti’nin ve sultanın en gözde ve ayrıcalıklı adamlarındadır. Olağanüstü yetkilerle donatılmış bir kişidir. Oruç ve Hızır’ın dünyasına girdikten sonra gerek olaylarda koyduğu tavır, gerekse verdiği kararlarla büyük etkiler uyandıracak; Osmanlı-Venedik Savaşı’ndaki rolüyle Modon Kalesi’nin fethedilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil ve Bahadır Yenişehirlioğlu‘nun başrollerini paylaştığı; Cemre Gümeli, İsmail Filiz, Caner Topçu, Aytek Şayan, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek,  Doruk Nalbantoğlu, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar ve Devrim Evin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizi; Midilli’ den çıkan Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın tehlikelere göğüs gerip yükselerek denizlerin fatihi olmalarını ve Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER